19 osób, które z brzydkich kaczątek wyrosły na piękne łabędzie. Upływ lat wyraźnie im sprzyja

Każdy z nas jest inny. Każdy z nas jest również piękny na swój sposób, ale nie każdy się z tym zgadza. Są wśród nas osoby, które nie są zadowolone ze swojego odbicia w lustrze, mają kompleksy i chciałyby „coś” w sobie zmienić.

Niewątpliwie ogromną rolę rzutującą na nasze samopoczucie i wygląd zewnętrzny będzie odgrywać aktywność fizyczna oraz dobrze zbilansowana dieta, która korzystnie wpływa na organizm, funkcjonowanie umysłu, a jednocześnie zmniejsza ryzyko zapadalności na choroby.

19 osób, które z brzydkich kaczątek wyrosły na piękne łabędzie.

Czy znacie takie osoby, które w dzieciństwie nie uchodziły za „ładne dzieci”, a kilka/kilkanaście lat potem zachwycają urodą? W wielu przypadkach naturalne, ludzkie piękno potrzebuje trochę czasu, aby się ujawnić. Tak było również w ich przypadku. Poniższe przemiany są niewątpliwie wspaniałe! W niektórych przypadkach aż ciężko uwierzyć, że to te same osoby.

Wyraziły sprzeciw zakazowi aborcji poprzez sztuke. Ich prace wyrażają więcej niż 1000 słów

Protesty przeciwko wyrokowi Trybunały Konsytucyjnego w sprawie aborcji trwają. Tysiące ludzi wychodzi na ulicę, aby wyrazić swój sprzeciw. Tysiące ludzi, a zwłaszcza kobiet, publikuje w mediach społecznościowych wpisy, które są głosem w sprawie zakazu aborcji. Głos w postaci wymownych zabrały także polskie ilustratorki.

Decyzja Trybunału Konstytucyjnego

Kilka dni temu zapadł wyrok Trybunały Konstytucyjnego w sprawie aborcji, po tym jak wniosek o zbadanie zgodności obowiązujących przepisów z ustawą zasadniczą złożyło 119 posłów z PiS, PSL-Kukiz’15 i Konfederacji. TK ustalił, że przepis pozwalający na przerwanie ciąży, w sytuacji gdy badania prenatalne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu płodu, jest niezgodny z Konstytucją.

Wyrok w tej sprawie wywołał ogromne oburzenie i falę protestów w całym kraju – tylko w poniedziałek w całej Polsce odbyło się ponad 100 protestów. Trwa również wiele akcji nagłaśniających problem. Kobiety obawiają się, że wyrok Trybunału Konstytucyjnego doprowadzi do gwałtownego zaostrzenia przepisów aborcyjnych, które zdaniem wielu osób już wcześniej były bardzo rygorystyczne i utrudnione, a co za tym idzie, zmusi je do wykonywania aborcji nielegalnie lub za granicą.

Polskie ilustratorki przeciwko zakazowi aborcji

Wśród osób, które wyrażają sprzeciw zakazowi aborcji są m.in. polskie ilustratorki. Artystki wyraziły swoje zdanie poprzez niezwykłe prace. Prace, które są powielane w sieci. Prace, które już zawsze będą znakiem i symbolem tego momentu w historii życia Polek.