Kategorie Zdrowie

Intymne zdjęcie ze szpitala pokochały kobiety. Położne są prawdziwymi bohaterkami

Pielęgniarki to wyjątkowe osoby. Ukoją bolesne ciała i intuicyjnie działają bez pytania. A co najważniejsze nie oceniają…

Zdrowie jest najważniejsze i one doskonale o tym wiedzą, nie zważając na okoliczności

Wspaniałą pomoc opisuje pewna pacjentka, którą opiekowała się położna. Całość została uwieczniona na zdjęciu.

„Widziałam nieraz, jak opiekują się członkami rodziny z czułością. Jako przyszła mama miałam fenomenalną opiekę podczas porodu. Mój poród nie był łatwy, ale miałam jedną z najlepszych pielęgniarek na Ziemi. Miała na imię Maya i była niesamowita.”

Dzięki blogerce Jill Krause, zrobiło się głośno o pewnym zdjęciu, które porusza serca wszystkich kobiet

Dziewczyna została poruszona zdjęciem zrobionym przez fotografkę Katie Lacer.

Zdjęcie przedstawia pielęgniarkę przykucającą na podłodze, która pomaga kobiecie po porodzie

Katie prowadzi firmę zajmującą się fotografią porodową MommaKT Shoots, która jest kroniką narodzin dziecka dla rodzin. Zdjęcia obejmują reportaż przed, w trakcie i po urodzeniu dziecka.

Często na obrazach widać także pielęgniarki. Za zgodą Katie Jill, blogerka zamieściła to zdjęcie na swoim blogu wraz z postem na Facebooku:

„Nigdy nie zapomnę twarzy pielęgniarek, które poszły za mną do łazienki po urodzeniu każdego dziecka. Ten moment, kiedy byłam tak bezbronna, taki zmęczona, przerażona, chwiejna. Mój wstyd dawno już minął. Traktowali mnie z taką życzliwością i godnością.”

Post Jill szybko zdobył popularność, zbierając sentymentalne komentarze od innych matek, które były również wdzięczne pielęgniarkom pomagającym im w trudnym czasie. Oto zdjęcie, które porusza serca:

Intymne zdjęcie ze szpitala pokochały kobiety. Położne są prawdziwymi bohaterkami
google.com

Bóle, które towarzyszą podczas porodu, nie dziwią kobiet, ale to właśnie pielęgniarki pomagają w zapewnieniu komfortu i stabilności kobietom, które bardzo tego potrzebują

Miłe pielęgniarki zasługują na naszą miłość, uznanie i pochwały. Wszystko co widzą i robią, nie odbierając przy tym godności chorym, zasługuje na oklaski.

Co myślisz o tym zdjęciu? Czy masz jakieś wspomnienia o miłej położnej, która pomogła Ci w porodzie lub w chorobie?

Źródło: tiphero.com | Fotografie: tiphero.com, www.Instagram.com | Miniatura wpisu: