Kategorie Zdrowie

Wytatuowała sobie gałki oczne niczym Popek. Dziś płaci za to bardzo wysoką cenę

26-letnia Aleksandra z Wrocławia o pseudonimie Anoxi Cime jakiś czas temu postanowiła wytatuować sobie gałki oczne, co bardzo poważnie odbiło się na jej zdrowiu. Dziś jest osobą niewidomą i wysoko wrażliwą z orzeczeniem niezdolności do samodzielnej egzystencji. Pomocy potrzebuje zarówno ona, jak i jej chorujący mąż, który utracił zdolność do pracy i stara się o rentę. Teraz oboje proszą o pomoc.

Instagram

O 26-letniej Aleksandrze z Wrocławia zrobiło się głośno kilka lat temu

Mało kto decyduje się na wytatuowanie gałek ocznych. Jedną z bardzo medialnych osób, które postanowiły to zrobić jest znany artysta Popek. Kilka lat temu na ten odważny krok zdecydowała się 26-letnia Aleksandra. Wiele wskazuje na to, że dziewczyna jest fanką Popka, o czym mogą świadczyć wspólne zdjęcia. Sama jednak uważa, że wcale nie próbowała się do niego upodabniać.

Wytatuowała sobie gałki oczne niczym Popek. Dziś płaci za to bardzo wysoką cenę
Instagram

Niestety, tatuowanie oczu odbiło się bardzo poważnie na zdrowiu dziewczyny. Aleksandra konsekwencji straciła wzrok w jednym oku, a na drugie ledwo widzi. Jak sama przyznała w wywiadach, nie wiedziała o tym, że zabieg jest ryzykowny, a za utratę wzroku wini teraz tatuatora, który miał używać niewłaściwego tuszu. Czy tak faktycznie było? Nie nam oceniać…

Trudna sytuacja Aleksandry i jej męża

Zarówno Aleksandra, jak i jej mąż Kacper , który stara się opiekować ukochaną, mają dzisiaj poważne problemy zdrowotne. Aleksandra, jest osobą autystyczną, niewidomą, z orzeczeniem niezdolności do samodzielnej egzystencji. Kacper z kolei choruje na stwardnienie rozsiane.

O szczegółach dowiadujemy się ze zbiórki pieniędzy, która ma pomóc parze związać koniec z końcem. Sytuacja wydaje się być bardzo poważna.

Mam na imię Kacper, choruję na stwardnienie rozsiane. Właśnie utraciłem zdolność do pracy i staram się o rentę. Moja żona, Aleksandra, jest osobą autystyczną, niewidomą, z orzeczeniem niezdolności do samodzielnej egzystencji. Chwilę po tym jak niedawno poroniła była ofiarą przestępstwa na tle seksualnym – sprawa karna w toku. Na walkę po tym wydarzeniu nie mieliśmy ani zdrowia, ani czasu, między innymi stąd, że moja partnerka podejmowała się licznych prób samobójczych… Chwilowo oboje jesteśmy bez żadnego źródła dochodów – czytamy w opisie zbiórki

Instagram

Pomóc parze możesz TUTAJ.

Źródła: zrzutka.pl, www.o2.pl, www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com