×

Ma 35-lat, urodziła piątkę dzieci, a jej ciało wciąż zachwyca. Geny czy ciężka, regularna praca?

Dla niej nie było wymówek. Mimo gromadki dzieci, którą sama urodziła, wciąż zachwyca sylwetką. Historia naszej bohaterki nie ma na celu wprowadzić w kompleksy innych mam, a jedynie pokazać, że przemyślana praca nad własną sylwetką zawsze popłaca i prędzej czy później osiągniemy swój cel, a brak czasu to często wymówka. Jak wychowywanie piątki dzieci z treningami pogodziła nasza bohaterka?

Niezwykłe warunki fizyczne 35-letniej mamy piątki dzieci

Niełatwo jest wrócić do formy sprzed ciąży. Składa się na to co najmniej kilka czynników. Po porodzie dochodzą nowe obowiązki i nie mają czasu, aby o siebie zadbać i to już w przypadku jednego dziecka. Co dopiero ma powiedzieć kobieta, która urodziła piątkę maluchów?

Przygoda 35-letniej Simone Gately z Halifaxu w Wielkiej Brytanii z treningami zaczęła się od zrzucania dodatkowych kilogramów po ciąży (przytyła wówczas kilkanaście kilogramów), a przed ślubem z ojcem swoich dzieci. Miała więc podwójną motywację – chciała wrócić do sylwetki sprzed ciąży, a jednocześnie wyglądać na ślubie jak najlepiej. Dziś jest mamą pięciorga dzieci, wciąż realizuje swoją pasję do sportu i wciąż wygląda rewelacyjnie. Jak ona to wszystko godzi?

Dla naszej bohaterki codzienne treningi są niczym pacierz. To coś, na co mimo napiętego grafiku zawsze jest w stanie znaleźć czas. Całymi dniami zajmuje się bowiem wychowywanie piątki małych dzieci. Aby móc wykonać trening, codziennie wstaje przed całą resztą rodziny. Pobudka o 5 rano i ćwiczenia, zanim dzieci się obudzą. Jeśli któreś z nich wstanie jednak wcześniej, zachęca je do pomocy w wykonywaniu ćwiczeń. Bardzo często stanowią dla Simone dodatkowe obciążenie, przy czym wszyscy się świetnie bawią. Po wykonanym treningu przychodzi pora na spacer z psem i w końcu bycie kochającą mamą.

Zdrowy styl życia całej rodziny

Nie tylko Simone, ale cała jej rodzina jest aktywna fizycznie. 35-latka nieustannie próbuje zarazić swoje pociechy miłością do ruchu. W tym celu często zabiera je na długie spacery. Ponadto ojciec dzieci Brytyjki jest wykładowcą na studiach o profilu dietetycznym. To on rozpisuje dietę swojej ukochanej, co nie wątpliwie przekłada się na jej sylwetkę.

Dziś Simone jest motywacją dla wielu osób, a w szczególności kobiet, które urodziły dziecko. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 40 tys. internautów.

Powrót do formy sprzed ciąży

Powrót do formy sprzed ciąży nie jest łatwy. Wymaga od nas nie tylko nie lada poświęcenia, pracy i dyscypliny, ale przede wszystkim czasu. Istnieje zasada, która mówi, że do większej aktywności, podobnej do tej sprzed ciąży, wracamy po okresie minimum 3 miesięcy od momentu porodu naturalnego i po okresie 6 miesięcy od momentu cesarskiego cięcia. Warunek jest jednak taki, że przez cały ten okres regularnie ćwiczyłaś mięśnie dna miednicy, a w przypadku porodu naturalnego także mięśnie głębokie brzucha.

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować