×

Wyglądają jak babcia i wnuczek, a tak naprawdę są parą. W dodatku spodziewają się dziecka!

Mówią, że wiek to tylko liczba, a miłość nie wybiera. Tak też musiało być w przypadku tej pary. Ona ma 76 lat a on 19, mimo to są razem i co więcej spodziewają się dziecka!

Związki z dużą różnicą wieku nie są żadną nowością. Jednak zdecydowanie częściej, to mężczyzna jest starszy od swojej partnerki. Natomiast ta para nie widzi problemu by być razem mimo, że Milina jest starsza od Giuseppe o 57 lat.

@milina_gatta

💝💙

♬ suono originale – Daniela Rotolo

Zakochani prowadzą profil na TikToku i instagramie gdzie pokazują swoją miłość. Wiele internautów odwiedzających ich media społecznościowe uważa, że para jest rodziną, a dokładnie babcią i wnuczkę.

Jednak po zdjęciach i filmikach jakie publikują widać, że nie jest to relacja rodzinna. Para całuje się, czule przytula i całkiem niedawno ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Czy to możliwe? Owszem zdarzają się takie przypadki. Trzeba mieć jednak na uwadze, że ciąża w tak późnym wieku niesie ze sobą wielkie ryzyko, zarówno dla dziecka jak i dla matki.

@milina_gatta

Result exam for 1G: Milinagatta_😱

♬ sonido original – elia2005

Nie wiadomo czy do poczęcia doszło drogą naturalną czy in vitro, jednak reakcja internautów jest dość jednoznaczna. Większość z komentarzy jest lekko mówiąc nieprzychylna. Część z nich spekuluje, że to ściema, a ich związek jest zwykła improwizacją dla większej liczby wyświetleń.

Co więcej niektórzy są zdania, że 19-latek jest z kobietą tylko do jej pieniędzy, a nie ze względu na szczerą miłość.

Mimo to, Milina i Giuseppe nie przejmują się zdaniem innych i codziennie publikują nowe nagrania na którym czule okazują sobie miłość.

@milina_gatta #pregnant ♬ suono originale – GiusyAttanasio_88_Off

Jak myślisz? Ta para naprawdę jest razem czy tylko udaje by zarabiać na dużej liczbie wyświetleń?

Może Cię zainteresować