Kategorie Operacje plastyczneUrodaZdrowie

Wydała 3 miliony złotych, aby wyglądać jak Kim Kardashian. Szybko pożałowała swojej decyzji

Brazylijska modelka poddała się 40 operacjom plastycznym, aby upodobnić się do znanej celebrytki Kim Kardashian. Po kilku latach kobieta stwierdziła, że nie jest zadowolona z efektu końcowego i chciałaby wrócić do poprzedniego wyglądu.

Wydała 3 miliony złotych by wyglądać jak Kim Kardashian

Operacje plastyczne oraz zabiegi medycyny estetycznej są obecnie na wyciagnięcie ręki. Zarówno kobiety jak i mężczyźni skłonni są wydać naprawdę duże pieniądze, żeby wpasować się w pewien kanon piękna.

Przykładem tego jest brazylijska modelka Jennifer Pamplona, która przez 12 lat poddawała się kilkudziesięciu zabiegom, aby w ostateczności upodobnić się do swojej idolki Kim Kardashian. Na ten cel w przeliczeniu wydała prawie 3 miliony złotych. Co ciekawe gdy osiągnęła już swój wymarzony wygląd, wcale nie była z niego zadowolona.

Jennifer między innymi 3 krotnie zoperowała nos, 8 razy modelowała swoje pośladki oraz wszczepiła implanty piersi. W pewnym momencie kobieta zdała sobie sprawy, że uzależniła się od korzystania z usług medycyny estetycznej. Mimo, że coraz bardziej przypominała znaną amerykańska celebrytkę, wciąż była nieszczęśliwa.

Kolejne operacje nie przyniosły jej satysfakcja, a Jennifer była tak zawiedziona swoim wyglądem, że postanowiła powrócić do swojej „naturalne” wersji. Aby móc wyglądać jak wcześniej musiała wydać kolejne 700 tysięcy złotych.

To było uzależnienie, wpadłam w cykl operacji, które równały się sławie i pieniądzom. Czułam, że tracę nad tym wszystkim kontrolę. To był naprawdę ciężki czas dla mnie – tłumaczy modelka w jednym z wywiadów.

Źródła: pantofelek.pl