×

Wstaw do sypialni lampę solną. Oczyści powietrze i zredukuje objawy wielu chorób

Jeśli spanie z otwartym oknem sprawia Wam problem, np. ze względu na hałas lub zanieczyszczone powietrze, macie problemy zdrowotne i ze snem – lampa z różowej soli himalajskiej jest dla Was! Sprawdźcie jak dużo dobrego może dla Was zrobić, jeśli postawicie ją w swojej sypialni.

Źródło: VisualHunt

Źródło: VisualHunt

#1 Oczyszcza i odświeża powietrze

To najczęstszy powód dla którego ludzie kupują solne lampy. Ten naturalny oczyszczacz sprawia, że powietrze w pomieszczeniu jest wolne od kurzu, zanieczyszczeń, dymu i mikro alergenów. Dzieje się tak ponieważ kryształy soli są silnie higroskopijne, dzięki czemu przyciągają i zamykają w sobie zanieczyszczenia. A dodatkowo działają też odświeżająco!

#2 Redukuje objawy alergii i astmy

Ponieważ lampy z soli himalajskiej przyciągają cząsteczki kurzu, alergenów, a nawet pleśni i grzybów, wspomagają one walkę z alergiami dróg oddechowych i astmą. Postawcie lampę niedaleko łóżka, w którym śpicie. Wystarczą dwa tygodnie by poczuć różnicę i zauważyć zmniejszenie się objawów!

#3 Obniża poziom elektryzowania się powietrza

Koniec z „kopiącymi” Was przedmiotami, naelektryzowaną pościelą lub włosami, czy uczuciem elektrycznego impulsu przy dotyku drugiej osoby. Lampy z soli himalajskiej naturalnie neutralizują zjawiska elektrostatyczne występujące w powietrzu!

Źródło: VisualHunt

Źródło: VisualHunt

#4 Zapewnia lepszy sen

Aniony, które trafiają do powietrza dzięki solnym lampom, pomagają regulować sen i zapewnić jego spokojny przebieg, bez nagłych przebudzeń. Przy okazji lampy zwiększają wilgotność powietrza, co także zbawiennie wpływa na jakość naszego snu.

#5 Pomagają się zrelaksować

Lampy z różowej soli himalajskiej są świetnym sposobem na osiągnięcie spokoju ducha i zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Dzięki swojemu wpływowi na ludzkie ciało, naturalnie oddziałują na nastrój, podnosząc poziom serotoniny i poprawiając przepływ krwi i tlenu do organów i mózgu.

Jak widzicie, ten z pozoru dekoracyjny dodatek do wnętrza, ma dużo prozdrowotnych właściwości, które na pierwszy rzut oka wcale nie są dla nas widoczne. jednak wystarczy 2 tygodnie z lampą z różowej soli himalajskiej w Waszej sypialni, by pozytywne efekty zaskoczyły i Was!

via GIPHY

Może Cię zainteresować