×

Woda Sassy – przepis na skuteczny napój spalający tłuszcz

Woda Sassy, opinie o tym cudownym napoju nie są znane, a szkoda! Czym jest ten cudowny napój? To woda, którą możesz przygotować w domu. Żeby zrobić oryginalną wodę Sassy potrzebujesz zielonego ogórka, imbiru, mięte oraz cytrynę. Mogłoby się wydawać, że to tylko woda z paroma dodatkami, ale uwierz mi, one nie są przypadkowe!

Spokojnie, to nie napój cud, a mikstura, która pomaga spalić brzuszek

Nie oszukujmy się, nic nie ma za darmo. Jeżeli nie ćwiczysz i nie trzymasz diety, nie możesz liczyć na cud. Sassy ma być dodatkiem!

Sama walczę z dodatkowymi kilogramami, dlatego tak chętnie testuję nowe preparaty, ale korzystam tylko z tych, które składają się z naturalnych składników.

Przez wiele lat znaczna część ludzi przerobiła wiele diet. Dziś już wiemy, że można się odchudzać z głową. Lekarze także zalecają przemyślane rozwiązania i nic dziwnego, w końcu nie chodzi o to, by wycieńczyć organizm.

Idealnym ćwiczeniem, który wspomoże Twoją dietę będzie deska! Jak ją zrobić?

Po pierwsze, pamiętaj, aby mięśnie brzucha były napięte i nie zapominaj, że plecy należy trzymać prosto. Po drugie, pamiętaj o prawidłowym oddychaniu.

Jeżeli i Ty masz silnie podstawy, które opisałam powyżej, możesz spokojnie wdrożyć moje porady w życie

A teraz do rzeczy: Twórcą wody Sassy jest amerykańska dziennikarka Cynthia Sas, która między innymi jest również wykształconym dietetykiem.

Sas zauważyła, że kobiety po porodzie borykają się z otyłością, co skłoniło ją do tego, by stworzyć środek, który ułatwi im odchudzanie.

Ostatecznie stworzyła wodę, którą opatentowała. Okazuje się to być wydajny produkt dietetyczny, który pomaga pozbywać się tzw. brzuszka.

Mój trener zalecił mi robienie planka i brzuszki. Do brzuszków siadam w siadzie prostym i na przemiennie odpycham się i przybliżam kolana do brody. Powtarzam 3 serie po 15 powtórzeń.

Przepis na wodę Sassy:

– 2 litry przefiltrowanej lub przegotowanej zimnej wody, do której dodasz:
– 1 łyżeczka startego korzenia imbiru,
– 1 średni ogórek pokrojony w plasterki,
– 1 plasterek cytryny,
– 5-7 świeżych liści mięty lub 1 łyżeczka suszonej
– Całość dokładnie ze sobą wymieszaj i przechowuj w szklanym pojemniku w lodówce przez 10 godzin.

Dlatego najlepiej przygotować ją wieczorem i spożywać ją w ciągu dnia

Jeżeli jesteś w ciąży, nie spożywaj tej wody. Sas nie poleca także tego preparatu osobom o cierpiącym na zapalenie żołądka lub wrzody.

Ja już od miesiąca testuję wodę Sassy i w połączeniu z dietą i ćwiczeniem „plank” zauważyłam, że tzw. „oponka” szybciej znika!