20 osób, które zdecydowały się na operacje plastyczne. Dziś są o wiele bardziej szczęśliwe

Nie ma chyba nic bardziej futurystycznego niż możliwość dowolnego zmieniania swojego wyglądu zewnętrznego. I choć wciąż nie doszliśmy do miejsca, w którym wszelakie zmiany są powszechnie dostępne, wiele wskazuje na to, że w tym właśnie kierunku zmierzamy.

Kilka statystyk…

Według Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgi Plastycznej na całym świecie przeprowadza się rocznie blisko 12 milionów operacji plastycznych. Dużo? To już oceńcie sami. Z danych opublikowanych w 2018 roku wynika, że pierwsze miejsce co do ilości wykonanych operacji plastycznych zajmują Stany Zjednoczone, gdzie ma miejsce 18% wszystkich operacji. Najpopularniejszą procedurą jest… powiększanie piersi.

Jak do tych liczb ma się Polska? Jak się okazuje, w naszym kraju jeszcze nikt nie pokusił się o przeprowadzenie dokładnych statystyk. Polskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej szacuje, że rocznie na wizytę u specjalisty z tego zakresu decyduje się około pół miliona osób. Co ciekawe z raportu opracowanego przez GFK Beauty 2016 wynika, że aż 77% polaków rozważa poprawę swojego wyglądu. Spodziewaliście się takich liczb?

20 osób, które zdecydowały się na operacje plastyczne. Dziś są o wiele bardziej szczęśliwe

Jedni decydują się na operacje plastyczne z powodów zdrowotnych. Inni robią to ze względów estetycznych. Bez względu na to, jaki jest powód takiej decyzji, jedno jest pewne – chirurdzy plastyczni potrafią zdziałać CUDA! Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia osób, których poczucie własnej wartości i pewności siebie błyskawicznie poszybowało do góry. Powiemy krótko: WOW!

20 osób, które są na swój sposób wyjątkowe. Matka Natura miała na nie swój własny plan

Matka natura nie zna granic i potrafi zaskakiwać. Tyczy się to także populacji ludzkiej. Naturalnie dwubarwne włosy, dłonie bez odcisków palców czy zęby mleczne w wieku 21 lat wydają się być czymś fikcyjnym, wyssanym z palca. Tymczasem tacy ludzie naprawdę istnieją i choć nie mają specjalnych mocy, są naprawdę wyjątkowi!

19 osób, które z brzydkich kaczątek wyrosły na piękne łabędzie. Upływ lat wyraźnie im sprzyja

Każdy z nas jest inny. Każdy z nas jest również piękny na swój sposób, ale nie każdy się z tym zgadza. Są wśród nas osoby, które nie są zadowolone ze swojego odbicia w lustrze, mają kompleksy i chciałyby „coś” w sobie zmienić.

Niewątpliwie ogromną rolę rzutującą na nasze samopoczucie i wygląd zewnętrzny będzie odgrywać aktywność fizyczna oraz dobrze zbilansowana dieta, która korzystnie wpływa na organizm, funkcjonowanie umysłu, a jednocześnie zmniejsza ryzyko zapadalności na choroby.

19 osób, które z brzydkich kaczątek wyrosły na piękne łabędzie.

Czy znacie takie osoby, które w dzieciństwie nie uchodziły za „ładne dzieci”, a kilka/kilkanaście lat potem zachwycają urodą? W wielu przypadkach naturalne, ludzkie piękno potrzebuje trochę czasu, aby się ujawnić. Tak było również w ich przypadku. Poniższe przemiany są niewątpliwie wspaniałe! W niektórych przypadkach aż ciężko uwierzyć, że to te same osoby.

20 maluszków, które mają coś z dorosłych. Wyglądają jakby odbyły podróż w czasie

Czy myślałaś kiedykolwiek o swoich nienarodzonych lub narodzonych dzieciach w kategoriach urody? Oczywiście wygląd maluszka nijak ma się do tego, jak będzie wyglądał on w przyszłości. Nie mniej jednak niektóre niemowlaki już tuż po urodzeniu wyglądają tak, jakby byli częścią społeczności starszych osób. Nie wierzysz? 🙂

Rodzice udostępnili zdjęcia swoich dzieci, które wyglądają jak mini wersje dorosłych osób. Mogą być jednak spokojni, bo zwykle to krótkotrwały „efekt wizualny”, a dziecko niebawem będzie wyglądało tak jak na jego wiek przystało.

20 maluszków, które mają coś z dorosłych. Czyżby odbyły podróż w czasie?

16 osób, dla których matka natura zrobiła wyjątek. Ciężko przejść obok nich obojętnie

Matka natura ma niewyobrażalną moc, co niejednokrotnie udowodniła. Tyczy się to zarówno cudów natury, czego przykładem może być chociażby Wodospad Niagara w Kanadzie czy Wielki Kanion Kolorado w USA, a także ludzi, którzy dosłownie oszałamiają swoim wyglądem. Dowodem na potwierdzenie tych słów niech będą poniższe zdjęcia.

Choć każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego, co odróżnia nas od całej reszty, są wśród nas tacy ludzie, którzy wyróżniają się jakby jeszcze bardziej. Tylko spójrz…

18 osób, dla których matka natura zrobiła wyjątek. Takich ludzi nie spotyka się na co dzień

Masz jakąś unikalną cechę, której nie ma nikt inny? Koniecznie podziel się nią z nami! 🙂