Fotograf uchwycił piękno oczu dzieci. „W ich oczach skrywa się cały wszechświat…”

Oczy są zwierciadłem duszy. Potrafią powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Fotograf ze Stambułu, Abdullah Aydemir, uważa, że w oczach można ukryć cały wszechświat. Zwłaszcza w oczach dzieci, dlatego też to na nich postanowił skupić swoją uwagę. Wystarczy spojrzeć na jego niesamowite prace, aby zrozumieć, co ma na myśli ten niezwykły artysta.

Abdullah robi zdjęcia dzieciom, które zupełnie przypadkowo spotkał na ulicy. Dzieciom, które dosłownie hipnotyzują swoim spojrzeniem do tego stopnia, że nie sposób odwrócić od nich wzrok.

Turecki fotograf uchwycił piękno oczu dzieci, które wyrażają więcej niż tysiąc słów. Są po prostu zjawiskowe!

16 osób, dla których matka natura zrobiła wyjątek. Ciężko przejść obok nich obojętnie

Matka natura ma niewyobrażalną moc, co niejednokrotnie udowodniła. Tyczy się to zarówno cudów natury, czego przykładem może być chociażby Wodospad Niagara w Kanadzie czy Wielki Kanion Kolorado w USA, a także ludzi, którzy dosłownie oszałamiają swoim wyglądem. Dowodem na potwierdzenie tych słów niech będą poniższe zdjęcia.

Choć każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego, co odróżnia nas od całej reszty, są wśród nas tacy ludzie, którzy wyróżniają się jakby jeszcze bardziej. Tylko spójrz…

18 osób, dla których matka natura zrobiła wyjątek. Takich ludzi nie spotyka się na co dzień

Masz jakąś unikalną cechę, której nie ma nikt inny? Koniecznie podziel się nią z nami! 🙂

18 ciężarnych kobiet, które wybrały już upiorne kreacje na Halloween

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Przypomnijmy, że zwyczaj związany z maskaradą obchodzimy w wielu krajach w wieczór 31 października. Święto Halloween w Polsce pojawiło się w latach 90 i wciąż cieszy się sporą popularnością.

Symbole Halloween

Nie da się ukryć, że głównym symbolem Halloween jest wydrążona i podświetlona od środka dynia z wyszczerbionymi zębami. Do innych popularnych motywów zaliczamy duchy, wampiry, zombie, demony, nietoperze, czarownice czy trupie czaszki. To m.in. te motywy bardzo często przyświecają ludziom, którzy w tym okresie decydują się na wyjątkowo upiorne kreacje. Nie inaczej było w przypadku naszych ciężarnych bohaterek.

15 ciężarnych kobiet, które wybrały już upiorne kreacje na Halloween. Jedne są mniej, inne bardziej przerażające, a jeszcze inne całkiem zabawne 🙂

19 osób, które z brzydkich kaczątek wyrosły na piękne łabędzie. Upływ lat wyraźnie im sprzyja

Każdy z nas jest inny. Każdy z nas jest również piękny na swój sposób, ale nie każdy się z tym zgadza. Są wśród nas osoby, które nie są zadowolone ze swojego odbicia w lustrze, mają kompleksy i chciałyby „coś” w sobie zmienić.

Niewątpliwie ogromną rolę rzutującą na nasze samopoczucie i wygląd zewnętrzny będzie odgrywać aktywność fizyczna oraz dobrze zbilansowana dieta, która korzystnie wpływa na organizm, funkcjonowanie umysłu, a jednocześnie zmniejsza ryzyko zapadalności na choroby.

19 osób, które z brzydkich kaczątek wyrosły na piękne łabędzie.

Czy znacie takie osoby, które w dzieciństwie nie uchodziły za „ładne dzieci”, a kilka/kilkanaście lat potem zachwycają urodą? W wielu przypadkach naturalne, ludzkie piękno potrzebuje trochę czasu, aby się ujawnić. Tak było również w ich przypadku. Poniższe przemiany są niewątpliwie wspaniałe! W niektórych przypadkach aż ciężko uwierzyć, że to te same osoby.

23 maseczki, które straszą bardziej niż niejedno przebranie. Idealne na nadchodzące Halloween

Bawełniane, z filtrem, bez filtra, jednorazowe, wielorazowe – rodzajów maseczek jest mnóstwo zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Ze względu na zbliżające się Halloween, w tym artykule chcielibyśmy się skupić na tych, obok których ciężko byłoby przejść obojętnie. Niektóre z nich wręcz mrożą krew w żyłach!

Pozamykane kluby i restauracje, ograniczone kontakty społeczne i rożnego rodzaju obostrzenia wywróciły nasze życie do góry nogami. W związku z pandemią COVID-19 możemy być pewni, że tegoroczne Halloween nie będzie takie jak poprzednie. Nie mniej jednak w sklepach wciąż można kupić mroczne kostiumy, gadżety, a także… maseczki. No cóż, choć mrocznych imprez nie będzie, zawsze można postraszyć kogoś podczas wideo rozmowy, czyż nie? 😉

20 maseczek, które idealnie nadają się na nadchodzące Halloween

Maseczka do dzisiaj nieodłączny atrybut ludzi na całym świecie. Ci ludzie postanowili to wykorzystać i wybrali „maseczki”, które straszą. Niektórzy z nich podkreślili ich mroczność odpowiednią charakteryzacją. W końcu Halloween zbliża się wielkimi krokami.