16 osób, dla których matka natura zrobiła wyjątek. Ciężko przejść obok nich obojętnie

Matka natura ma niewyobrażalną moc, co niejednokrotnie udowodniła. Tyczy się to zarówno cudów natury, czego przykładem może być chociażby Wodospad Niagara w Kanadzie czy Wielki Kanion Kolorado w USA, a także ludzi, którzy dosłownie oszałamiają swoim wyglądem. Dowodem na potwierdzenie tych słów niech będą poniższe zdjęcia.

Choć każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego, co odróżnia nas od całej reszty, są wśród nas tacy ludzie, którzy wyróżniają się jakby jeszcze bardziej. Tylko spójrz…

18 osób, dla których matka natura zrobiła wyjątek. Takich ludzi nie spotyka się na co dzień

Masz jakąś unikalną cechę, której nie ma nikt inny? Koniecznie podziel się nią z nami! 🙂

Fotograf uchwycił piękno oczu dzieci. „W ich oczach skrywa się cały wszechświat…”

Oczy są zwierciadłem duszy. Potrafią powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Fotograf ze Stambułu, Abdullah Aydemir, uważa, że w oczach można ukryć cały wszechświat. Zwłaszcza w oczach dzieci, dlatego też to na nich postanowił skupić swoją uwagę. Wystarczy spojrzeć na jego niesamowite prace, aby zrozumieć, co ma na myśli ten niezwykły artysta.

Abdullah robi zdjęcia dzieciom, które zupełnie przypadkowo spotkał na ulicy. Dzieciom, które dosłownie hipnotyzują swoim spojrzeniem do tego stopnia, że nie sposób odwrócić od nich wzrok.

Turecki fotograf uchwycił piękno oczu dzieci, które wyrażają więcej niż tysiąc słów. Są po prostu zjawiskowe!

12 osób, które zmieniły płeć i wreszcie znalazły swoje prawdziwe ja. Dziś są o wiele szczęśliwsze

W sytuacji, gdy patrzymy w lustro i czujemy się ze sobą źle, zazwyczaj pomaga wizyta u fryzjera, stylisty lub zmiana stylu życia na zdrowszy, co pozwoliłoby na wypracowanie określonej sylwetki. Są wśród nas jednak ludzie, którzy potrzebują czegoś więcej.

Różne statystyki podają, że transseksualizm występuje u 1 na 30 tys. osób o płci biologicznej męskiej i 1 na 100 tys. osób o płci biologicznej żeńskiej. Wielu specjalistów seksuologii zgodnie uważa, że jedyną metodą leczenia transseksualizmu jest… operacja zmiany płci.

12 osób, które zmieniły płeć i wreszcie znalazły swoje prawdziwe ja. Dziś są o wiele szczęśliwsze

Zmiana płci to decyzja na całe życie. Decyzja, która wymaga nie lada odwagi i pewności, że w ciele płci przeciwnej będziemy czuć się lepiej. Oni byli przekonani, że tego chcą. Posłuchali głosu swojego serca i dziś są w zupełnie innym miejscu, niż byli jeszcze jakiś czas temu. Koniecznie obejrzyjcie poniższą galerię. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, jak bardzo zmienili się ci ludzie!