Kategorie Zdrowie

Jak wyrzeźbić idealne ciało? Chiński sklep internetowy oferuje… jego zakup

Uzyskanie pięknie wyrzeźbionego ciała wymaga od nas nie lada poświęcenia, na które składa się odpowiednio zbilansowana dieta i litry wylanego na treningach potu. Alternatywą i swego rodzaju drogą na skróty jest operacja plastyczna ciała, za którą należałoby zapłacić sporą sumę pieniędzy. W ostatnim czasie pojawiło się jeszcze jedno rozwiązanie, a mianowicie kombinezon na całe ciało, przedstawiający wytrenowane mięśnie sportowca.

Jak wyrzeźbić idealne ciało? Chiński sklep internetowy oferuje… jego zakup

To nie pierwsza tego typu propozycja. Już jakiś czas temu na popularnym AliExpress można było kupić napinacz pod T-shirt. Teraz producenci poszli o krok dalej i stworzyli bardzo realistyczny kombinezon na całe ciało, który odzwierciedla sylwetkę muskularnego mężczyzny.

umięśniony kombinezon
taobao/smitizen

Na pierwszy rzut oka propozycja, którą możemy znaleźć na chińskiej platformie, wygląda całkiem obiecująco. Kiedy zagłębimy się w opis produktu, okazuje się, że „fałszywa muskulatura” została wykonana z wysokiej jakości silikonu i nosi nazwę Smitizen. „Kombinezony” dostępne są w różnych wzorach, typach, objętościach i kolorach, co pozwala na możliwie jak najdokładniejsze dopasowanie go do własnej sylwetki. Co więcej, istnieje możliwość zakupu kombinezonu na górne partie ciała, dolne lub kompletu na całe ciało, dzięki czemu Twoja sylwetka będzie jak najbardziej proporcjonalna.

Zostanie kulturystą jeszcze nigdy nie było tak proste 🙂 Nie trzeba ćwiczyć ani trzymać diety. Wystarczy zamówić „mięśnie” na Taobao, przybrać umięśnioną sylwetkę, a możesz być pewien, że ludzie będą się za Tobą oglądać 🙂

umięśniony kombinezon
taobao/smitizen

Cena

Umięśniony, naturalnie wyglądający kombinezon to koszt około 200 dolarów, a więc blisko 760 złotych. To mniej niż koszt rocznego karnetu w klubie fitness, które i tak na chwilę obecną wciąż pozostają zamknięte.

Dasz się skusić?

umięśniony kombinezon
taobao/smitizen
Źródła: bigpicture.ru, taboa/smitizen
Fotografie: taobao/smitizen