×

Receptura skrywana od 2500 lat. Tybetańska nalewka czosnkowa to naturalny lek na wiele schorzeń

Recepturę na tę nalewkę skrywano w tajemnicy przez wiele stuleci. Jednak nikt nie jest w stanie dokładnie stwierdzić jak stary jest ten przepis. Był on bardzo ważny dla ludności zamieszkującej te regiony ze względu na ciężkie warunki klimatyczne jakie tam panują. Nalewka ta często ratowała zdrowie oraz życie tamtejszych mieszkańców.

Omawiany przepis często nazywany jest eliksirem zdrowia, gdyż tak naprawdę jest naturalnym antybiotykiem. W dodatku najlepsze w swoim rodzaju. Z pewnością jest w stanie zastąpić wiele leków sprzedawanych w aptece.

Zdrowotne zalety stosowania tybetańskiej nalewki czosnkowej

Jakie działanie posiada tybetańska nalewka czosnkowa?

– poprawia przemianę materii,
– chroni serce przed zawałem,
– oczyszcza toksyny zalegające w komórkach tłuszczowych,
– poprawia wzrok,
– zwiększa odporność,
– zapobiega zaleganiu złogom w żyłach,
– przeciwdziała bakteriom i wirusom,
– łagodzi stany zapalne.

Receptura datująca na prawie 2500 lat

Przepis pozostałby nieznany na do dziś, na szczęście pół wieku temu udało się go odnaleźć i przywieźć do Europy. Dzięki temu dziś możemy zaprezentować Wam ten pradawny przepis. Jednym z największych atutów tej nalewki jest jej prostota. Nie wydaje nam się, że komukolwiek mogłyby mieć trudności w przygotowaniu jej.

Składniki:

– 350 gramów świeżego czosnku.
– Jedna szklanka (200 ml) spirytusu.

Przygotowanie:

W pierwszej kolejności obieramy czosnek z łusek. Następnie ścieramy go na tarce o drobnych oczkach lub rozgniatamy na miazgę. Tak przygotowany czosnek wkładamy do słoika i zalewamy szklanką spirytusu. Słoik szczelnie zakręcamy i odstawiamy w ciemne miejsce na 10 dni. Po upływie tego czasu przecedzamy miksturę do innego naczynia, ponownie je zakręcamy i odstawiamy na kolejne 14 dni. Należy pamiętać, że tybetańska nalewka czosnkowa nie powinna być przechowywana w lodówce.

źródło: youtube

źródło: youtube

Dawkowanie:

1 opcja

Pierwszego dnia należy przyjąć jedną kroplę rano, dwie krople po południu i trzy krople wieczorem. Następnego dnia zwiększamy dawkę o jedną krople w każdej porze dnia. Czyli drugiego dnia powinniśmy przyjąć rano dwie krople, po południu trzy krople, a wieczorem cztery krople. Dawkowanie zwiększamy aż do momentu kiedy dojdziemy do 25 kropli co stanowi maksymalną jednorazową dawkę.

2 opcja

1 dzień: dwa razy po cztery krople
2 dzień: dwa razy po sześć kropli
3 dzień: dwa razy po dziesięć kropli
4 dzień: dwa razy po piętnaście kropli
5 dzień: dwa razy po dwadzieścia kropli
6 dzień: dwa razy po dwadzieścia pięć kropli
7 dzień: dwa razy po trzydzieści kropli

Źródła: www.stolicazdrowia.pl

Może Cię zainteresować