×

5 kroków do pozbycia się tłuszczu z nóg. Wysmuklisz je i ujędrnisz w zaledwie miesiąc!

Każdy z nas różni się od siebie budową ciała. Jednemu nadmiar tkanki tłuszczowej odkłada się na brzuchu, drugiemu na ramionach, a innym na udach czy łydkach. Dziś skupimy się na tej trzeciej grupie.

<a href=makeyourlifehealthier.com">

makeyourlifehealthier.com

Jedną z najbardziej wstydliwych rzeczy dla większości kobiet jest tłuszcz zbierający się na udach i łydkach. Nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany na tych obszarach ciała zazwyczaj związany jest również z pojawieniem się cellulitu, który szpeci nasz wygląd i sprawia, że tracimy pewność siebie. Istnieją jednak pewne zasady, których zastosowanie pomoże Ci pozbyć się niechcianego tłuszczu z nóg.

Jak zredukować ilość tłuszczu na nogach w trzydzieści dni?

<a href=curejoy.com">

curejoy.com

Istnieje kilka problemów zdrowotnych, które mogą pojawić się w wyniku gromadzenia się tkanki tłuszczowej w obrębie nóg, a są nimi: słabsze krążenie, rozciąganie się ścian naczyń krwionośnych, a w konsekwencji żylaki. Oto łatwy trzydziestodniowy plan, który pomoże Ci zmniejszyć ilość tłuszczu na nogach.

Krok 1

<a href=pixabay.com">

pixabay.com

Staraj się utrzymać zdrową dietę o niskiej zawartości kalorii. Nie trzeba od razu wariować i żyć wyłącznie na suchych waflach ryżowych i wodzie. Wystarczy, że wyeliminujesz słodycze, przetworzone produkty i tłuste potrawy z diety. Jedzenie świeżych i zdrowych artykułów spożywczych, takich jak owoce i warzywa, pełne ziarna i chude mięso nie tylko sprawi, że stracisz na wadze, ale również poczujesz przypływ sił witanych.

Krok 2

<a href=pixabay.com">

pixabay.com

Zaleca się wykonywanie od 30 do 60 minut ćwiczeń sercowo-naczyniowych przez pięć dni w tygodniu w ciągu całego miesiąca. Taki tryb treningowy pozwala na spalenie tłuszczu w mgnieniu oka, przyspieszając proces utraty wagi spowodowany samą dietą. Pomyśl również nad ćwiczeniami, które będą skupiać się na samych nogach, takie jak jazda na rolkach, bieganie, lub jazda na rowerze.

Krok 3

<a href=instagram.com">

instagram.com

Wykonywanie przysiadów od dwóch do trzech dni w tygodniu przez cały miesiąc znacznie pomaga w osiągnięciu zamierzonego celu. To najlepsze ćwiczenia na uda, jakie możesz sobie zafundować nawet w domu!

Krok 4

<a href=instagram.com">

instagram.com

Wykonuj wykroki i wypady od dwóch do trzech dni w tygodniu przez 30 dni. Pamiętaj, aby kolano nogi, którą wykonujesz wykrok nie wychylało się poza linię palców.

Krok 5

<a href=pixabay.com">

pixabay.com

Spaceruj jak najwięcej. Trzymaj się z dala od schodów ruchomych i wind. Dzięki temu spalasz tłuszcz i budujesz mięśnie nóg. Przy okazji zmniejszasz ryzyko przedwczesnej śmierci aż o 15 procent.

Może Cię zainteresować