Kategorie CiałoTwarzUrodaZdrowie

Jako kilkuletnie dziecko została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczyną świata. Dziś ma już 20 lat

Jak ten czas leci… Jeszcze niedawno w wieku zaledwie 4 lat pojawiła się na pokazie mody Jeana Paula Gaultiera, a media okrzyknęły ją mianem najpiękniejszej dziewczynki świata. Wówczas pisały o niej i zachwycały się nią niemal wszystkie portale. Dziś ma już 20 lat i wciąż wygląda zjawiskowo!

Instagram

Dziewczynka, która swoją urodą zachwyciła świat

Mowa o pochodzącej z Francji Thylane Blondeau, która przyszła na świat 5 kwietnia 2001 roku. Thylane zaczęła modelować w bardzo młodym wieku. Swój debiut w świecie mody zaliczyła na pokazie znane projektanta Jeana Paula Gaulitiera, kiedy miała zaledwie 4 latka.

Instagram

Kilka lat później znalazła się już na okładce paryskiego, modowego i prestiżowego magazynu „Vogue”, gdzie wystylizowano ją na dorosłą kobietę. Kontrowersyjna okładka poruszyła świat i wywołała dyskusję o seksualizacji dzieci, co doprowadziło do tego, że redaktor „Vogue” została zmuszona do tego, aby odejść ze stanowiska. O samej Thylane zrobiło się natomiast jeszcze głośniej. Od tego momentu jej kariera nabrała błyskawicznego tempa.

Instagram

Jak wygląda dziś najpiękniejsza dziewczynka świata?

Thylane Blondeau kilka miesięcy temu skończyła 20 lat i wciąż zachwyca swoją urodą. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest fakt, że pięciokrotnie znalazła się w zestawieniu „100 najpiękniejszych twarzy”. Nic więc dziwnego, że nadal jest związana ze światem mody, który stał się jej pasją i sposobem na życie.

Instagram

Thylane pracowała m.in.  jako modelka dla wielu projektantów światowego formatu, takich jak Dolce & Gabbana, L’Oréal czy Versace. Na swoim koncie ma także sesję zdjęciową dla „Harper’s Baazar” czy okładkę do francuskiego magazynu „L’Officiel”, którą możesz zobaczyć poniżej.

Instagram

Thylane Blondeau jest aktywna w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej życie prywatne i zawodowe śledzi ponad 4 miliony osób. Można tam znaleźć zdjęcia z sesji fotograficznych, a także zdjęcia z ukochanym psem rasy szpic miniaturka. Modelka pokazuje również prywatne ujęcia z partnerem, co z pewnością jest ciosem prosto w serce dla wielu zakochanych w niej adoratorów :).

Jak oceniasz urodę Thylane Blondeau? Czy straciła przysłowiowy błysk na przestrzeni lat, a może wręcz przeciwnie – wydoroślała, a jej uroda tylko i wyłącznie na tym zyskała?

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com