Kategorie Zdrowie

Pierwsza rzecz, którą zauważysz na tych iluzjach, powie wiele na temat Twojej osobowości

Jeden obraz, kilka odbiorów – czy to możliwe? Codziennie jesteśmy bombardowani niezliczonymi informacjami i obrazami. Nic więc dziwnego, że ludzki mózg nie jest w stanie dostrzec wszystkiego w mgnieniu oka, co wcale nie oznacza, że nie funkcjonuje prawidłowo. Skupia się bowiem na tych „rzeczach” które uważa dla siebie za najistotniejsze. To z kolei może powiedzieć nam wiele o naszej osobowości…

Portal Brightside przygotował zbiór iluzji optycznych. To, co na nich w pierwszej kolejności zobaczysz, może powiedzieć Ci wiele na temat Twojej osobowości. Pamiętaj o tym, aby nie zmieniać zdania podczas patrzenia w obrazek, bowiem cała „zabawa” nie będzie miała najmniejszego sensu. Liczy się pierwsze spostrzeżenie.

Gotowy? 🙂

#1 W pierwszej kolejności zobaczyłeś drzewo, goryla, lwa czy rybę?

test osobowości
Brightside 
 • drzewo – prawdopodobnie jesteś urodzonym, świetnie zorganizowanym liderem. Jesteś również realistą, przez co stawiasz sobie mniejsze cele, które sukcesywnie realizujesz.
 • goryl – wszystko poddajesz przesadnej analizie. Jesteś bardzo krytyczny w stosunku do siebie, ale również bardzo uparty. Za wszelką cenę starasz się udowodnić, że Twój punkt widzenia jest słuszny.
 • lew – jesteś silną i bardzo wpływową osobą. Nie zniechęcasz się swoimi niepowodzeniami. Nie brakuje Ci samodyscypliny i z powodzeniem motywujesz innych do pracy.
 • ryby – jesteś bardzo pozytywną osobą i zawsze widzisz we wszystkim dobrą stronę. Ma to jednak swoje minusy. Zdarza się bowiem, że ludzie wykorzystują Twoją naiwność i życzliwość.

#2 Która kula jest większa?

test osobowości
Brightside 
 • kula z przodu – nie jesteś osobą, którą cechowałyby zdolności przywódcze. Wolisz „zająć miejsce z tyłu” i pozwolić zabrać głos innym.
 • kula z tyłu – jesteś urodzonym liderem, który nie boi się ryzykować i podejmować odważnych decyzji. Zwracasz uwagę na detale i zawsze dopinasz wszystko na ostatni guzik, co pomaga Ci odnosić sukcesy.

#3 Widzisz twarz kobiety czy kwiaty?

test osobowości
Brightside 
 • twarz kobiety – jesteś osobą bardzo świadomą, dzięki czemu często podejmujesz słuszne decyzje. Masz również zdolność do właściwej oceny innych ludzi.
 • kwiaty – natura jest Ci czymś bardzo bliskim. Tempo codziennego życia może być dla Ciebie przytłaczające, dlatego uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu, najlepiej w górach lub w lesie.

#4 Widzisz kota czy mysz?

test osobowości
Brightside
 • kot – jesteś uosobieniem realizmu. Twoje plany na przyszłość są bardzo ostrożne i dokładnie przemyślane.
 • mysz – jesteś bardzo pozytywną osobą, która stara znaleźć się plusy w każdej, nawet beznadziejnej sytuacji. Dla Ciebie szklanka jest zawsze do połowy pełna.

#5 Który kolor wyróżnia się na tle pozostałych?

Pierwsza rzecz, którą zauważysz na tych iluzjach, powie wiele na temat Twojej osobowości
Brightside
 • turkusowy – uwielbiasz podejmować ryzyko i nie boisz się porażki. Co więcej, jesteś osobą o nieskończonych pokładach wyobraźni.
 • żółty – jesteś osobą bardzo spokojną, która robi wszystko, aby tylko nie zakłócić spokoju ducha.
 • głęboki błękit – dokładnie analizujesz wszystko, co spotyka Cię w życiu, co czyni Cię perfekcjonistą, który małymi kroczkami osiąga wszystkie postawione sobie cele.

#6 Widzisz wybuch czy dwie dłonie?

Pierwsza rzecz, którą zauważysz na tych iluzjach, powie wiele na temat Twojej osobowości
Brightside
 • eksplozja – traktujesz swoje obowiązki bardzo poważnie i wiesz, że każde działanie niesie za sobą określone konsekwencje. Co więcej, możesz być bardzo dobrym liderem.
 • dłonie – jesteś bardzo miły dla otaczających Cię ludzi. Zawsze starasz się ich zrozumieć i pomóc im, kiedy tylko możesz.

Czy opisy, które były dopasowane do tego, co zobaczyłeś, odzwierciedlają to, jaką jesteś osobą?

Źródła: brightside.me