Kategorie Aktywność fizyczna / fitnessZdrowie

Pokonasz okropne zawroty głowy jednym ćwiczeniem. To nie magia, a nauka!

Jeśli cierpisz na przewlekłe zawroty głowy to wiesz, że leczenie tego stanu jest mało możliwe. W ciężkich przypadkach lekarz może przepisać ci lek, ale może to spowodować wiele nowych problemów. Jeśli więc jesteś gotowy, by spróbować czegoś nowego. pokażę Ci specjalne leczenie, które jest bezpłatne i wystarczająco bezpieczne, aby samodzielnie ćwiczyć go w domu!

Pokonasz okropne zawroty głowy jednym ćwiczeniem. To nie magia, a nauka!
google.pl

Zanim jednak pokażę Ci tę technikę, porozmawiajmy najpierw o tej chorobie

Zawroty głowy to nie tylko same nieprzyjemne uczucie. Jest to stan osłabiający, który może prowadzić do niektórych zagrażających życiu konsekwencji, takich jak większe ryzyko upadków i wypadków samochodowych.

Jeden chory na częste zawroty głowy daje wgląd w to, jak wygląda Jego życie. „Wszystko wokół ciebie się poruszy, będzie się kręcić” – wyjaśnia Sue Rickers. „Nie mogłem prowadzić, nie mogłem chodzić, musiałem trzymać się ściany – i było to bardzo, bardzo przerażające.”

Na szczęście Rickersowi udało się znaleźć popularny film na YouTube od otolaryngologa Dr. Carol Foster, w którym lekarz używa specjalnej metody.

Pokonasz okropne zawroty głowy jednym ćwiczeniem. To nie magia, a nauka!
google.pl

Aby wypróbować tę metodę dla siebie, zrób to:

#1 Zejdź na kolana, by usiąść na piętach.
#2 Odchyl głowę do tyłu, kierując oczy ku niebu – nie martw się, jeśli zawroty głowy na chwilę wzrosną.
#3 Pozostając na kolanach, połóż dłonie na podłodze przed sobą i pozwól, aby głowa się poluzowała, z brodą lekko schowaną
#4 Odwróć głowę do prawego lub lewego łokcia, w zależności od ucha, które musisz leczyć.

Ta technika jest łatwa do wykonania, gdy już ją zobaczysz. Zdjęcie i video poniżej

Przypominamy, że jeśli u pacjenta występują przewlekłe zawroty głowy, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest wizyta u lekarza. Twój stan może być znakiem ostrzegawczym czegoś bardziej niebezpiecznego. Jeśli jednak Twój lekarz postawi właściwą diagnozę wraz ze zgodą, aby wykonać to ćwiczenie, pamiętaj, by wypróbować to samodzielnie. Mamy nadzieję, że to pomoże!

Pokonasz okropne zawroty głowy jednym ćwiczeniem. To nie magia, a nauka!
google.pl

Co sądzisz o leczeniu zawrotów głowy dr Fostera? Czy kiedykolwiek testowałeś tę konkretną technikę? Jeśli tak, czy uważasz, że pomaga to w złagodzeniu objawów zawrotów głowy? Opowiedz nam o swoich przemyśleniach i doświadczeniach w komentarzach

Źródło: tiphero.com | Fotografie: tiphero.com, www.youtube.com | Miniatura wpisu: youtube.com