Kategorie Medycyna naturalnaZdrowie

Cytrynowy eliksir znacznie spłyci i rozjaśni rozstępy. Zabieg zrobisz w domu

Każda kobieta pragnie prezentować się pięknie niezależnie od wieku. Zdrowa skóra, sprawność fizyczna, piękna cera to tylko początek marzeń. Wiele kobiet chce podobać się sobie i ludziom dookoła. Nic dziwnego, kult młodości i pięknego wyglądu trwa w najlepsze.

Dbanie o siebie jest dobre do momentu, w którym robimy to naturalnie

Jeżeli zaczynami spożywać suplementy diety lub wcierać w siebie nieskuteczne balsamy, możemy szybko odczuć skutki uboczne pięknego wyglądu.

Problem ten dotyczy kobiety, które mają rozstępy

To one często wcierają w siebie wiele produktów. Rozstępy pojawiają się, gdy tkanka łączna w skórze właściwej zostaje rozciągnięta poza normalne granice w wyniku gwałtownego skurczy lub rozszerzenia się skóry.

Zapewne i Ty je posiadasz i daleko Ci od czystego ciała bez skazy. Jednak wszystko da się naprawić!

Pozwól, że przedstawię Ci dzisiaj naturalny i bezpieczny przepis na pozbycie się rozstępów

Najskuteczniejszym produktem w tej nierównej walce okazuje się być sok cytrynowy. Jest bogaty w witaminę C, kwasy tłuszczowe i kwas cytrynowy. A to ten ostatni pomaga w złuszczeniu martwych komórek skóry i pomaga w leczeniu rozstępów.

Cytrynowy eliksir znacznie spłyci i rozjaśni rozstępy. Zabieg zrobisz w domu

Poradzi sobie z załagodzeniem trądziku i blizn

Jedyne co musisz zrobić, to przekroić cytrynę na pół i pocierać skórę w miejscu, gdzie znajdują się rozstępy. Pamiętaj, aby lekko ściskać cytrynę, by uwalniała sok. Pozostaw sok na skórze do 10 minut, a następnie spłucz ciepłą wodą.

via GIPHY

Powtarzaj tę procedurę raz dziennie przez miesiąc

Po tym czasie powinnaś zauważyć zdecydowaną poprawę i mniejsze blizny.

Koniecznie daj znać, po jakim czasie cytryna zaczęła działać!

Źródło: zdroweporadniki.pl | Fotografie: www.Instagram.com, www.giphy.com, www.freepik.com | Miniatura wpisu: google.com