×

Regularnie nacierała skórę głowy olejkiem. Jej włosy zaczęły szybciej rosnąć i przestały wypadać!

Olej rycynowy ma całą masę niezwykłych zastosowań, zarówno tych zdrowotnych jak i kosmetycznych. Niestety, ze względu na wygodę, został zastąpiony przez wiele produktów, które często zawierają w sobie niebezpieczne związki chemiczne. To ogromny błąd!

Ten wspaniały olejek ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Jest także bogatym źródłem składników mineralnych, białek, witamin (przede wszystkim E), a także dobroczynnych kwasów tłuszczowych.

Jego regularne stosowanie przynosi zdumiewające efekty dla naszej skóry oraz włosów.

Tradycyjnie używany był do miejscowego leczenia trądziku oraz różnych chorób skóry, a także jako remedium na wypadające włosy. Dzięki stosowaniu go bezpośrednio na skórę głowy, możemy zapobiec utracie włosów, zakażeniom skóry głowy, zapaleniom mieszków włosowych oraz łupieżowi.

Sprawia też, że włosy rosną szybciej i są gęstsze.

Co więcej, neutralizuje także negatywny wpływ związków chemicznych, które znajdują się w szamponach czy innych produktach do pielęgnacji włosów.

W dodatku kosztuje naprawdę niewiele!

Jest niezwykle gęsty więc najlepiej rozcieńczyć tuż przed zastosowaniem. Do tego celu można użyć oleju kokosowego, który ma równie fantastyczne właściwości.

Taką mieszankę należy zastosować bezpośrednio na skórę głowy na godzinę przed myciem głowy.

Powtarzaj 2 razy w tygodniu.

Jeśli chcesz podreperować suche i rozdwojone końcówki, możesz stosować sam olejek rycynowy. Wystarczy, że rozetrzesz kilka kropelek na dłoniach, delikatnie wgnieciesz we włosy i pozostawisz na noc.

Wypróbuj od razu i ciesz się z efektów!

Może Cię zainteresować