×

Regularne stosowanie tych 2 składników odmłodzi Cię o kilka lat bez wydawania fortuny

Czas upływa nieubłaganie, a my wraz z nim nie młodniejemy. Na twarzy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, a nam trudno je zaakceptować. Chcesz walczyć z efektami upływu lat? Dziś dowiesz się jak to zrobić!

Formuła, oparta na bazie oleju kokosowego i proszku do pieczenia robi ostatnimi czasy furorę i stała się naprawdę popularna. Te dwa naturalne składniki, połączone ze sobą, zapewnią Ci głębokie oczyszczenie porów, pozbycie się stanów zapalnych oraz usunięcie wyprysków i zaskórników.

To nie wszystko, gdyż ta charakterystyczna kombinacja pomoże Ci pozbywać się martwych komórek naskórka, blizn, zmarszczek i zaczerwienień. W dodatku sprawi, że odmłodniejesz o kilka lat!

Proszek do pieczenia jest bardzo uniwersalną substancją, która jest używana na różne sposoby. Okazuje się przydatny, gdy potrzebujesz oczyszczenia lub odświeżania skóry.

Niektóre panie używają proszku do pieczenia jako środka oczyszczającego. Jest to doskonały substytut niebezpiecznych i chemicznych środków pielęgnacyjnych.

Daje on wyjątkowe korzyści związane z naprawą skóry, gdyż jest to związek amfoteryczny, który równocześnie wchodzi w reakcję z kwasami i zasadami. To oznacza, że proszek do pieczenia ma zdolność utrzymywania prawidłowego poziomu pH skóry i zapobiega stanom zapalnym.

Olej kokosowy jest doskonałą substancją nawilżającą skórę, a na dodatek jest całkowicie naturalny i nie musisz obawiać się o szkodliwe substancje chemiczne. Poprawia kondycję skóry, poprawia jędrność i działa przeciwbakteryjne.

Składniki:

  • 2 łyżeczki oleju kokosowego
  • 1 łyżeczka sody do pieczenia

Instrukcje:

  1. Weź małą miskę, połącz składniki i dobrze wymieszaj.
  2. Użyj tej pasty bezpośrednio na skórze twarzy i rozprowadź ją delikatnymi ruchami.
  3. Pozostaw na około pięć minut.
  4. Następnie użyj ciepłej wody do zmycia pozostałości po maseczce, a podczas spłukiwania wykonaj delikatny masaż okrężnymi ruchami.

Prawda, że to proste? Pamiętaj o regularnym stosowaniu tej metody, gdyż w innym przypadku efekty nie będą widoczne w krótkim czasie. Warto przekonać się o jej działaniu na własnej skórze.

Może Cię zainteresować