×

Umieść spinacz w którymś z tych 5 miejsc na 5 sekund. Efekty Cię zaskoczą!

Jako ludzie często jesteśmy narażeni na odczuwanie zmęczenia i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Istnieją pewne sposoby, które pomogą przezwyciężyć zmęczenie, różne dolegliwości i dodadzą dodatkowej energii do działania.

Ten dość niekonwencjonalny i ciekawy sposób pomoże uwolnić energię w nas drzemiącą oraz poprawi nasze zdrowie. Dzięki temu poczujecie się zrelaksowani i pozbędziecie się typowych problemów związanych ze zdrowiem.

Wszystko czego potrzeba to spinacz do bielizny. W zależności od umiejscowienia go na uszach, odczujecie inny wypływ na zdrowie i samopoczucie.

Każde ucho zawiera kompletną mapę ciała, bogatą w zakończenia nerwowe, które prowadzą do ośrodkowego układu nerwowego. Istnieje 6 miejsc na uszach, które mają szczególny wpływ na czerpanie korzyści zdrowotnych. Wystarczy umieścić spinacz na 5 sekund, by odczuć efekt.

1. Górna część ucha

Ta część ucha ma bezpośrednie połączenie z plecami i ramionami. Stosując ucisk na to miejsce zmniejszysz napięcie i ból w tych obszarach.

2. Czubek ucha

Ten obszar bezpośrednio połączony jest do naszych organów. Jeśli odczuwasz wewnętrzną tkliwość lub dyskomfort organów, umieść spinacz w tym miejscu.

3. Górna-środkowa część ucha

Ta część jest połączona do naszych stawów. Wywierając nacisk na to miejsce rozluźnisz stawy, pozbędziesz się sztywności i bólu będących wynikiem długiego dnia bez ruchu.

4. Dolna-środkowa część ucha

Uciskanie tego obszaru ucha, pomoże ci ulżyć podczas bólu zatok i gardła. Wydaje się bardzo przydatne, by cieszyć się spokojnym snem bez zakatarzonego nosa.

5. Tuż nad płatkiem ucha

To miejsce jest związane z trawieniem. Dzięki umieszczeniu spinacza w tym miejscu, zmniejszysz dyskomfort związany z przewodem pokarmowym i bólami brzucha. Ta metoda może być również stosowana do zapobiegania takich dolegliwości.

6. Płatek ucha

Ta część odpowiedzialna jest za serce i głowę. Zakładanie spinacza na płatek ucha pomoże usprawnić pracę serca oraz upora się z migreną i bólami głowy.

Może Cię zainteresować