Kategorie Zdrowie

Dzięki tej łatwej do wykonania miksturze oczyścisz płuca z toksyn w trakcie rzucania palenia

Jeśli jeszcze nie słyszałeś (w co wątpimy) – palenie JEST ZŁE. Z tą uzależniającą czynnością w bezpośredni sposób związanych jest wiele chorób. Z tych najcięższych można wymienić nadciśnienie tętnicze, udar, choroby serca, raka płuc, przewlekłe zapalenie oskrzeli, rozedmę płuc, zaburzenia erekcji czy choroby oczu. Czy warto ryzykować?

Niestety nałóg jest na tyle ciężki do porzucenia, że prawie niemożliwym jest, aby zrobić to z dnia na dzień. Jeśli jednak zdecydujesz się na ten krok, musisz pamiętać, że nie tak łatwo wrócisz do stanu sprzed ery papierosowej. Przydatna właśnie w tym momencie może być ta mieszanka, dzięki której oczyścisz płuca i poczujesz się lepiej.

Dzięki tej łatwej do wykonania miksturze oczyścisz płuca z toksyn w trakcie rzucania palenia

Lata milczącej akceptacji społecznej niestety nie wpływają dobrze na to, aby podjąć decyzję o rzuceniu papierosów. Dziś nie kojarzy się z bohemą, ale z uzależnieniem, którego ciężko się pozbyć. Niestety może nawet prowadzić do marginalizacji społecznej. Według Centrum ds. Kontroli Chorób (CDC) każdy z palaczy ma szansę na to, aby wrócić do zdrowego trybu życia. Dzięki temu może zwiększyć siłę płuc, poprawić zasięgi wokalne, lepiej będzie smakować jedzenie, ciśnienie krwi wróci do normy – i to wszystko już w pierwszych miesiącach! Ryzyko rozwoju raka i innych chorób zagrażających życiu także spadnie.

Niestety to wszystko nie jest takie proste, jakby mogło się wydawać. Kluczowe jest pozbycie się powłoki, która przez wszystkie lata palenia pojawiła się na ścianach płuc.

Na szczęście istnieje mieszanka, która pomoże oczyścić płuca i sprawi, że wszystko wróci do normy.

Składniki:

  • 2 łyżki kurkumy
  • kawałek imbiru (wielkość kciuka)
  • 1 średnia cebula
  • litr wody

W celu przygotowania napoju wlej wodę do garnka i doprowadź do wrzenia. Pokrój cebulę i posiekaj imbir. Dodaj je do wody i nadal gotuj. Dodaj kurkumę, a następnie zmniejsz ogień. Podgrzewaj jeszcze przez chwilę. Wyłącz kuchenkę, ściągnij garnek, odstaw, aby całość ostygła. Przechowuj w lodówce. Codziennie rano pij 2 łyżki na pusty żołądek i 2 łyżki przed snem. W ciągu kilkunastu dni powinieneś poczuć się lepiej.

Każdy sposób jest dobry, jeśli tylko ma pomóc odzyskać zdrowie. Trzymamy kciuki za wszystkich, którzy chcą rzucić palenie.

Źródło: awm.com | Fotografie: awm.com