×

Pierce Brosnan odpowiedział swoim „znajomym”, którzy proponowali jego żonie operację odchudzającą

Pierce Brosnan chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten irlandzkiego pochodzenia aktor, mimo wielu wspaniałych ról najbardziej zasłynął z kultowej roli agentem 007, którego miał przyjemność zagrać w filmie „GoldenEye”. W 2001 roku poślubił wybrankę swojego serca Keely Shaye Smith z którą niedawno obchodził 21 rocznice ślubu. Jednak ich błogi spokój od czasu do czasu zakłócają internetowi hejterzy, którzy okrutnie wypowiadają się na temat wyglądu żony Brosnana.

„Zaproponowali żonie operację odchudzania”

Keely i Pierce od 21 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Często pokozakują się razem na hoolywodzkich imprezach, gdzie wspólnie pozują do zdjęć i cieszą się swoim towarzystwem. Niestety gdy zdjęcia pojawiają się w sieci bądź gazetach często pojawiają się komentarze skierowane w stronę żony Brosnana, która na przestrzeni lat zmieniła swój wygląd.

W dniu rocznicy Pierce opublikował na swoich social mediach zdjęcie z ich ślubu. Podpisał je „Szczęśliwej rocznicy, kochanie @keelyshayebrosnan. Tańczyliśmy tej nocy i nadal tańczymy taniec dzisiaj”.

Wiele osób zauroczonych jest szczęściem pary co widać w komentarzach.

Gratulacje, wy dwoje dajecie przykład!

Życzę wspaniałej rocznicy!! Niech wasze małżeństwo nadal przynosi radość nam wszystkim

Szczęśliwej rocznicy! Najlepsza para w historii

Jednak na innej platformie ludzie nie byli już tak mili. Na Facebooku pojawił się wpis w którym pewne osoby postanowiły porównać jak ciało Keely zmieniło się przez lata, odkąd po raz pierwszy spotkała Pierce’a.

źródło: google

źródło: google

Brosnana nie został obojętny w stosunku do okrutnych komentarzy na temat wyglądu jego żony. Szybko uciszył ostre komentarze w najbardziej nonszalancki sposób.

Przyjaciele zaproponowali jej operację zmniejszenia masy ciała. Ale bardzo kocham każdą krzywiznę jej ciała. W moich oczach jest najpiękniejszą kobietą. A także dlatego, że wychowała piątkę naszych dzieci. W przeszłości kochałem ją naprawdę za jej osobę, nie tylko za jej urodę, a teraz kocham ją tym bardziej, że jest matką moich dzieci. I jestem z niej bardzo dumny, zawsze staram się być godny jej miłości. – napisał Pierce

Postawa godna prawdziwego dżentelmena i kochającego męża. Brawa dla tego pana!!!

Źródła: www.tyla.com

Może Cię zainteresować