Kategorie OdżywianieZdrowie

Zawstydzili się, gdy zobaczyli swoje zdjęcia ze ślubu. Postanowili zmienić swoje życie

Leisa i Noel są szczęśliwym małżeństwem, mieszkającym w Dublinie. Wszystko z pozoru wydaje się być idealne, ale para zmaga się z nadwagą i to wokół jedzenia kręci się ich dotychczasowy świat. Oboje przyznają, że uwielbiają fast-foody i niezdrowe posiłki. Dlatego też dla Leisy poszukiwanie sukni przed ślubem było ogromnym wyczynem.

33-latka od dziecka marzyła o pięknej sukni, ale wstydziła się ją mierzyć, ponieważ wiedziała, że ciężko dostać rozmiar odpowiedni na nią.

Finalnie znalazła jedyną sukienkę, którą musiała kupić z racji tego, iż nie było innych możliwości. To dość smutne dla każdej Panny Młodej, która chce cieszyć się z samego procesu wybierania i sukni i dodatków.

Leisa nie miała jednak wyboru.

1

Z podobnym problemem przed ślubem mierzył się Pan Młody, na którego też ciężko było znaleźć ubranie. Para w dniu ślubu postanowiła, że zmieni coś w swoim życiu.

2

Mimo wstępnych założeń, para zapomniała o swoich planach zrzucenia kilogramów. Temat ten jednak wrócił jak bumerang, gdy zakochani oglądali zdjęcia ze ślubu. Oboje byli rozczarowani swoim wyglądem.

3

Razem zdecydowali się na dietę, która przyniosła niesamowite rezultaty. Noel schudł 101 kg a Leisa 51 kg! Nie posiadają się ze szczęścia, że udało im się coś, co z początku myśleli, że nigdy nie wypali.

Po diecie wreszcie możemy w stanie robić normalne rzeczy, które wcześniej były niemożliwe. Możemy objąć się w kinie, usiąść w autobusie obok siebie i nie boimy się, że załamiemy łóżko. Schudliśmy tak bardzo, że nawet obrączki na nas nie pasują. Ale chcemy zrobić drugi raz sesję ślubną, z której będziemy dumni – mówi Leisa.

Als Noel und Leisa ihre Hochzeitsfotos sahen, begannen sie eine Diät

Oczywiście nie tylko w grę wchodziła dieta, ale także aktywność fizyczna. Niewielkie zmiany, który zrobiły ogromną różnicę. Koniec z podjadaniem i słodyczami. Przede wszystkim regularne posiłki.

5
Źródło: heftig.co | Fotografie: Bulls Press / SWNS