×

Owinęła stopy folią aluminiową i zostawiła ją na godzinę. Objawy przeziębienia zniknęły!

Początkowo możesz być sceptyczny, ale użycie folii aluminiowej wykracza poza Twoje wyobrażenia. Okazuje się, że folia aluminiowa ma właściwości lecznicze. Mianowicie, uważa się, że bóle szyi, pleców, barków i kolan można skutecznie leczyć, jeśli owiniesz obolały obszar ciała folią aluminiową.

Ból zniknie wkrótce, ponieważ energia, która płynie w naszym organizmie zostanie skumulowana, dzięki barierze stworzonej przez folię. Ta metoda jest wykorzystywana przez Chińczyków i Rosjan od lat.

Co musisz zrobić?

  • Utnij kawałek folii aluminiowej, a następnie owiń nią bolący obszar.
  • Przymocuj ją bandażem i pozostaw na noc.
  • Stosuj tę metodę przez 12 dni, a następnie zrób przerwę na 2 tygodnie.
  • W razie potrzeby można powtórzyć leczenie.

Ze względu na swoje właściwości, folia aluminiowa może leczyć objawy przeziębienia. Wystarczy owinąć stopy pięcioma warstwami folii, a między każdą z nich umieścić papier lub kawałek bawełny. Pozostaw folię na godzinę, a następnie zdejmij ją. Po dwóch godzinach powtórz procedurę. Wykonuj ten zabieg przez 7 dni, aby pozbyć się uciążliwych symptomów przeziębienia.

Aluminum-Foil_14964-480x360

Według rosyjskiego naukowca A.V. Skvortsova, zasoby energetyczne naszego ciała są wykorzystywane w procedurze gojenia. Organizm posiada komórki macierzyste, które oddziałują z polem energetycznym Ziemi.

To pole może zostać zdeformowane z licznych powodów, a co za tym idzie, zakłóca to dostarczanie energii do komórek macierzystych. Folia działa przez magazynowanie energii, a tym samym przywraca prawidłową pracę między komórkami a polem energetycznym.

Może Cię zainteresować