Kategorie Medycyna naturalnaZdrowie

Szybko pozbądź się bólu rwy kulszowej i zapalenia stawów. Olej rycynowy działa lepiej niż leki

Każdy kto przeżył ból rwy kulszowej bądź zapalenie stawów wie, jak bardzo uciążliwe i nieprzyjemne są to dolegliwości. Nic dziwnego, że wiele osób ratuje się przed bólem na wszelkie sposoby. Może nadszedł czas, by wybrać ten najlepszy?

Jestem zdania, że nie warto zjadać garści leków, by poczuć się lepiej

Najważniejsza jest systematyczność i dbanie o swoje zdrowie w naturalny sposób. Oczywiście, jeżeli Twój lekarz zalecił Ci stosowanie lekarstw i jesteś pod Jego baczną kontrolą, pamiętaj, by przed zastosowaniem nowych metod koniecznie się z nim skonsultować.

Co w takim razie jest tak skuteczne i naturalne?

Okazuje się, że jest to olej rycynowy, który stosuje się na całym świecie w naturalnych metodach leczenia rwy kulszowej i zapalenia stawów.

Jest bogaty w kwasy tłuszczowe, a w szczególności w kwas rycynowy

To właśnie kwasy nadają olejowi lecznicze właściwości. Pewnie nie wiesz, ale po raz pierwszy został wyprodukowany w Indiach. Dzisiaj jest produkowany prawie na całym świecie i zyskuje coraz większe grono zainteresowanych.

Olej rycynowy jest najskuteczniejszą naturalną metodą leczenia rwy kulszowej i zapalenia stawów

To jednak nie wszystko co potrafi. Olej rycynowy jest także:

#1 antywirusowy

#2 nawilża skórę

#3 jest przeciwbakteryjny

#4 stymuluje wzrost włosów

#5 ma właściwości przeczyszczające

#6 jest doskonałym środkiem przeciwbólowym

Pamiętaj jednak, że musisz stosować go z ostrożnością, ponieważ źle podany staje się toksyczny dla organizmu

Od wieków olej rycynowy był używany do skóry i włosów, by nadać im zdrowy blask. Nie miałam pojęcia, że jest on stosowany nawet w przemyśle włókienniczym, a także w produkcji obrazów i lakierów.

Co więcej, olej ten łagodzi zaburzenia żołądkowo-jelitowe i wzmacnia układ odpornościowy

W sam raz na jesień i zimę! Osoby, które leczą bóle pleców, zapalenie stawów i uciążliwą rwę kulszową są zdania, że daje on niesamowite rezultaty.

Nie wiem, czy zauważyłeś, że przemysł farmaceutyczny także wykorzystuje olej rycynowy w swoich produktach

Najczęściej spotkamy go w kosmetykach i lekarstwach służących do pielęgnacji skóry, leczenia blizn, ran i ukąszeń owadów, a także łojowych cyst.

Jeżeli zależy Ci na załagodzenie bólu wywołany artretyzmem lub rwą kulszową, najlepiej wsmaruj go na dotknięte bólem obszary

Powtarzaj proces tak często, aż ból zniknie.

Pamiętaj również, by kupić olej u zaufanego sprzedawcy lub w aptece. Nie decyduj się na jego zakup w supermarkecie, ponieważ jego skład może zostawić wiele do życzenia, a wtedy jego działanie może nie być tak skuteczne.

Źródło: zdroweporadniki.pl | Fotografie: www.Instagram.com