Kategorie Zdrowie

Powiedz, co zobaczyłeś na tych obrazkach w pierwszej kolejności, a powiemy Ci, jaką osobą jesteś

Co jakiś czas przedstawiamy Wam różnego rodzaju zagadki, eksperymenty czy ciekawostki, które niekoniecznie mają związek stricte ze zdrowie, ale również osobowością czy charakterem. Nie inaczej jest tym razem. To zdumiewające, na jak wiele różnych sposobów można postrzegać jeden obraz, zwłaszcza, kiedy mówimy o pierwszym wrażeniu (odbiorze). Wierz lub nie, ale „rzeczy”, które widzisz jako pierwsze, mogą wiele powiedzieć o tym, jaką osobą w rzeczywistości jesteś – podświadomość zrobi w tym przypadku swoje.

Powiedz, co zobaczyłeś na tych obrazkach w pierwszej kolejności, a powiemy Ci, jaką osobą jesteś

Pamiętaj, liczy się pierwszy odbiór (pierwsze wrażenie). To, co zobaczysz na danym obrazku w pierwszej kolejności, powie Ci, jaką osobą jesteś. Oczywiście, można, ale nie trzeba się z tym zgadzać 🙂

#1

lips, trees, roots
  • usta – jeśli spojrzałeś na ten obraz i zobaczyłeś usta, oznacza to, że jesteś typem osoby, która nie docieka i akceptuje rzeczy takimi, jakimi są. Nie lubisz oceniać, a z podejmowaniem ryzyka niekoniecznie jest Ci po drodze.
  • drzewa – jeśli w pierwszej kolejności zauważyłeś drzewa, oznacza to, że jesteś osobą, która lubi patrzeć w nieznane z przeświadczeniem, że wniesie to wielką wartość do Twojego życia. Myślisz nieszablonowo i wierzysz, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście.
  • korzenie – jeśli były to korzenie, oznacza to, że bardzo zależy Ci na rozwoju osobistym. Każdego dnia chcesz być coraz lepszą wersją siebie. Lubisz pomagać innym, a zwłaszcza osobom, na których najbardziej Ci zależy.

#2

men, water splashing, skull
  • mężczyźni – jeśli w pierwszej kolejności zauważyłeś dwóch mężczyzn, może to oznaczać, że masz tendencję o troszczenia się o dobro innych bardziej niż o dobro własne. Konsekwentnie stawiasz potrzeby innych ponad własne.
  • rozbijające się fale – jeśli widzisz rozbryzgującą się wodę, oznacza to, że zawsze masz tendencję do nadmiernej ostrożności i stanowczego trzymania się własnego zdania.
  • czaszkę – w pierwszej kolejności zauważyłeś czaszkę? Wbrew pozorom może to świadczyć o tym, że masz pozytywne nastawienie do życia. Widzisz rzeczy w sposób, w który większość osób nie widzi. Lubisz dociekać i odkrywać nowe prawdy. Prawdopodobnie jesteś żądną przygód, zarażającą innych energią osobą.

#3

tree, woman, landscape
  • drzewo – jeśli zauważyłeś drzewo jako pierwsze, oznacza to, że jesteś typem osoby wycofanej. Osoby, która lubi przyglądać się wszystkiemu z boku.
  • kobieta – jako pierwsza rzuciła Ci się w oczy kobieta? Jeśli tak, jesteś bardzo spostrzegawczy. Zwykle zauważasz szczegóły, których większość ludzi nie zauważa. Lubisz dokładnie wszystko analizować.
  • krajobraz – jako pierwszy rzucił Ci się w oczy krajobraz? Możesz być osobą roztargnioną. Nie lubisz nieznanego i wolisz „iść z prądem” niż „pod prąd”.
Źródła: www.healthy-holistic-living.com