Kategorie Aktywność fizyczna / fitnessZdrowie

Internauci dają mu 25-lat. W rzeczywistości jest już grubo po 50. i wciąż zachwyca formą

Bardzo możliwe, że znasz kogoś, kto wygląda na mniej lat niż ma w rzeczywistości. Wydawać by się mogło, że są w tym przypadku pewne granice, tzn. 45-latek nie będzie wyglądał na 20-latka, a 55-latek na 30-latka. Nasz bohater zdaje się je jednak w zupełności zacierać. To wręcz niewyobrażalne jak wygląda w swoim wieku!

Kiedy spojrzymy na Lenwortha Andersona, może nam się wydawać, że mamy przed oczami wysportowanego 25-latka, który chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoją ponadprzeciętną formą i treningami. Treningami, na których wylewa siódme poty. Treningami, których nie wykonałby nie jeden wysportowany mężczyzna. Ahhh ten wigor. Ta młodość.. Otóż nie! Anderson w rzeczywistości nie jest już młodzieńcem. Ba, on ma… 61 lat!

Instagram

Niesamowity 61-latek

Lenworth Andersona zdaje się być fenomenem w świecie fitness, który pokazuje, że wiek to tylko liczba, a mimo upływu lat ludzki organizm wciąż jest zdolny do rzeczy niezwykłych.

Anderson, który stał się inspiracją dla wielu ludzi na całym świecie, regularnie publikuje w mediach społecznościowych nagrania z treningów i filmy o gotowaniu. Jedną rzeczą, która wydaje się być spójna wśród jego fanów, jest niewiara w wiek mężczyzny. Podczas gdy nasz bohater ma na swoim koncie już 61 lat, jeden z internautów napisał, że wygląda na 25-latka. Cóż, kiedy patrzymy na Andersona, zdecydowanie bliżej wydaje się mu być do 25. niż 61. lat. Nie uważasz?

Instagram

Sekret formy 61-latka

Anderson twierdzi, że zawdzięcza swoją formę, sylwetkę i wygląd zewnętrzny diecie roślinnej. Choć od dawna jest entuzjastą fitnessu, wegański sportowiec ujawnił, że dopiero przejście na dietę roślinną wyraźnie wpłynęło na jego rozwój fizyczny w różnym tego słowa znaczenia. Ponadto dieta wegańska pozwala Andersonowi wytrwać w reżimie treningowym, na który składają się sztuki walki i treningi oporowe.

Dopiero po latach odkryłem, że wracam do pełnej sprawności znacznie szybciej, kiedy jestem na diecie wegańskiej. Kiedy głównym składnikiem mojej diety są warzywa i owoce

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez lenworth Anderson (@mylive2train)

Anderson jest dziś inspiracją dla wielu młodych ludzi, w tym również jego synów, którzy są dziś zawodowymi sportowcami. Jeden z synów Andersona gra w koszykówkę w Leicester Riders, a drugi jest piłkarzem S.S. Lazio.

Mój tata jest dla mnie ogromną inspiracją zarówno pod kątem zdrowego odżywiania, jak i szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Tacy ludzie jak mój tata są żywym dowodem na to, jak zbawienna dla zdrowia potrafi być dieta wegańska – powiedział w wywiadzie dla Pland Based News syn Lenwortha Andersona, Jamell Anderson

Życiowy cel 61-latka

Anderson chce nadal inspirować innych ludzi do wykrzesania ze swojego organizmu pełnego potencjały poprzez dbanie o własne zdrowie i sprawność.

Mam nadzieję, że w miarę kontynuowania mojej podróży będę inspirował kolejne osoby do odkrycia swojego prawdziwego potencjału

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez lenworth Anderson (@mylive2train)

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com