×

10 najobrzydliwszych rzeczy, które ludzie znaleźli w swoim jedzeniu z popularnych fastfood

Jeśli chodzi o jedzenie fast food, czasami, nawet o tym nie wiedząc, dostajesz o wiele więcej, niż się spodziewasz. Ogólną koncepcją sieci restauracji takich jak McDonald’s czy Burger King lub KFC jest przygotowywanie dużych ilości żywności w krótkim czasie dla wielu odbiorców.

Dzięki temu klienci mogą zaoszczędzić czas w ciągu dnia i spożytkować go w inny sposób niż na przygotowywanie posiłków. Krótki czas przygotowania jedzenia jest jednak powiązany z pośpiechem pracowników i ich błędami. Od dziś, zanim ugryziesz ulubionego burgera lub kanapkę z kurczakiem, z pewnością sprawdzisz, czy w środku nie znajdują się zagrażające Twojemu zdrowiu niespodzianki…

1. Mężczyzna jadł w KFC, kiedy jego kurczak wydawał się bardziej gumowy, niż można było się spodziewać.Postanowił zrobić zdjęcie czemuś, co wyglądało jak mysz w panierce. Podczas konfrontacji z menedżerem otrzymał propozycję darmowego posiłku, którą jednak odrzucił, zabierając ze sobą znalezisko, aby porozmawiać z prawnikiem.

Facebook / Devorise Dixon

Facebook / Devorise Dixon

2. Mężczyzna jadający w sieci restauracji Subway otrzymał dodatkową porcję białka. Martwy gryzoń  został odkryty w jego kanapce. Po zbadaniu tego incydentu dowiedziono, że gryzoń został zamknięty w niedawno otwartej torebce szpinaku.

Facebook / Matt Jones

Facebook / Matt Jones

3. Po tym, jak mężczyzna w Tajlandii odkrył w swojej kawie kilka fragmentów przypominających odnóża karaluchów w swojej kawie z McDonald’s, poprosił o nowy napój. Ku jego zdziwieniu, w kolejnej kawie zauważył to samo. Postanowił zrobić zdjęcie znaleziska i udostępnić je w mediach społecznościowych, by przedyskutować niecodzienny dodatek. Firma wydała później oświadczenie z przeprosinami. Potwierdziła również, że w ich restauracji rzeczywiście znajdowały się karaluchy.

Facebook / Nostalgic Elk

Facebook / Nostalgic Elk

4. W 2008 r. klient Subway’a odkrył nóż zapieczony w jego kanapce. Mężczyzna złożył pozew o odszkodowanie na 1 milion dolarów.

Flickr / mroach

Flickr / mroach

5. Kobieta zatrzymała się w sieci restauracji Burger King na szybkie śniadanie. W swoim posiłku znalazła jednak igłę! Igła strzykawki została odkryta wewnątrz bułki, co skłoniło kobietę do żądania 11 milionów dolarów odszkodowania.

6. Możesz pomyśleć dwa razy przed odwiedzenie najbliższej restauracji KFC. Kobieta otrzymując swoje zamówienie zauważyła smugi ludzkiej krwi na opakowaniu, a także na swoim posiłku. Później restauracja potwierdziła, że ​​pracownik przeciął sobie palec podczas przygotowywania jedzenia dla kobiety.

7. W 2000 r. kobieta zamówiła skrzydełka w restauracji McDonald’s. Szykowała się, by ugryźć kawałek jej skrzydełka, kiedy odkryła chrupiącą główkę kurczaka. Ups!

Flickr / Andrew Currie

Flickr / Andrew Currie

8. Whopper to popularna kanapka sieci Burger King. Pewien mężczyzna otrzymał swoją ulubioną  kanapkę i odkrył, że w środku znajduje się zużyta prezerwatywa. Przynajmniej wiemy, że ktoś korzystał z zabezpieczenia!

Flickr / Mike Mozart

Flickr / Mike Mozart

9. Uwielbiasz pizzę z Pizza Hut? Od dziś już pewnie trochę mniej… Pewien mężczyzna odkrył zakrwawiony plaster przyklejony do spodu swojej ulubionej pizzy. Hmmm…mniam.

Flickr / Junk Food Living

Flickr / Junk Food Living

10. Ten człowiek nie musiał płacić dodatkowo za dodatkową porcję białka w McDonaldzie. Po pierwszym kęsie smakołyku odkrył głęboko smażonego owada.

Reddit / LinkBoyJT

Reddit / LinkBoyJT

Może Cię zainteresować