×

Krem domowej roboty, który likwiduje zmarszczki. Odejmij sobie lat bez wydawania fortuny

Aby zadbać o piękną skórę pełną blasku nie potrzeba Ci trudno dostępnych i niewyobrażalnie drogich specyfików. Potrzebujesz za to kilka naturalnych składników i kilka złotych w portfelu, by skóra stała się odzwierciedleniem Twojego zdrowia.

Troska o nasza skórę to bardzo ważna czynność, która staje się szalenie istotna szczególnie zimą. Tutaj ważna jest systematyczność, która pozwoli na regenerację i ochronę przed uszkodzeniami.

Chociaż musimy przyznać, że istnieje wiele metod leczenia, które pomogą nam wyeliminować przebarwienia, zmarszczki i wszelkiego rodzaju toksyny, dziś proponujemy Ci taką, która zdziała cuda dla twojej skóry. Składa się tylko i wyłącznie z naturalnych składników, które nie będą obciążać Twojej cery.

Aby przygotować ten skuteczny krem, będziesz potrzebować następujących składników:

  • 1 łyżka oliwy z oliwek
  • 2 łyżeczki wazeliny farmaceutycznej
  • 1 łyżeczka miodu
  •  1 żółtka

Przygotowanie:

  1. Pierwszą rzeczą, którą należy wykonać, to stopienie wazeliny
  2. Gdy już się rozpuści, ostudź ja lekko i przystąp do dodawania wszystkich składników
  3. Delikatnie, ale ostrożnie wymieszaj składniki tak, aby mieszanina byłą jednorodna
  4. Umieść mieszaninę w pojemniku z zakrętką

Jak używać kremu?

Zanim nałożysz specyfik, oczyść dobrze skórę. Aplikujemy nasz krem ​​delikatnie, wykonując okrężne ruchy opuszkami palców. Po 30 minutach działania kremu, usuń jego pozostałości za pomocą bawełnianego wacika nasączonego niewielką ilością wody.

Mieszaninę należy nakładać na twarz co najmniej 2 godziny przed snem. Krem należy przechowywać ​​w lodówce. Jeżeli zadbasz również o odpowiednie nawodnienie, efekty będą wyraźniejsze i widoczne szybciej.

Może Cię zainteresować