Kategorie Zdrowie

Nastolatek podczas rodzinnego obiadu dostał wylewu i zmarł. Wszystko przez pocałunek dziewczyny

Nastolatek zmarł podczas rodzinnego obiadu. Wszystko przez „niewinne” pieszczoty ze swoją dziewczyną. Zdruzgotana rodzina postanowiła podzielić się jego historią ze światem. Chcą ostrzec innych, by nie popełnili jego błędów. Nie mogą pozwolić, by taka głupota odebrała życie kolejnym osobom.

Nastolatek dostał wylewu przy rodzinnym stole!

17-letni Julio Macias Gonzalez pochodził z Mexico City. Nie wiedział, że obiad z rodziną będzie jego ostatnią chwilą w życiu. Był zwyczajnym nastolatkiem, który zakochał się w dziewczynie. Miała ona 24 lata i była od niego bardziej doświadczona. Para dosłownie nie mogła się od siebie „oderwać’. To właśnie ich miłosne uniesienia doprowadziły do tragedii. Podczas jednego z pocałunków, dziewczyna zrobiła mu malinkę, która okazała się być śmiertelnym zagrożeniem.

„Dziewczyna podczas pocałunku zrobiła mu malinkę, co spowodowało zakrzep krwi, który dotarł do mózgu chłopca” – donosi The Mirror

17-latek dostał konwulsji podczas jedzenia obiadu. Zdezorientowana rodzina natychmiast zadzwoniła po pogotowie. Niestety, sanitariusze nie mogli mu już pomóc. Chwilę później po ich przybyciu, chłopak zmarł.

freepik.com

Twierdzi się, że to właśnie malinka była przyczyną zakrzepu, który dotarł do jego mózgu

O nagłej śmierci 17-latka rozpisały się media na całym świecie. Gdy dziennikarze zapytali o jego śmierć rodziców, ci powiedzieli, że o wszystko obwiniają dziewczynę. Była od niego o 7 lat starsza i powinna wiedzieć, że takie „zabawy” są niebezpieczne.

Tak naprawdę przypadek ich syna był jedną z wyjątkowo rzadko spotykanych rekacji po malince. Skrzep krwi spowodowany siniakiem faktycznie może dotrzeć do mózgu lub serca, ale prawdopodobieństwo jest niezwykle niskie.

W 2011 roku, 44-letnia kobieta pozostała częściowo sparaliżowana po udarze. Winna była „malinka”

Mieszkanka Nowej Zelandii trafiła do szpitala po udarze. Jej ciało było częściowo sparaliżowane, a lekarze nie mogli znaleźć przyczyny. Gdy zauważyli blady siniak na szyi, postanowili go lepiej zbadać. Okazało się, że została uszkodzona główna tętnica pod spodem. Szybko połączyli fakty, że malinka była powodem udaru, który zniszczył zdrowie ich pacjentki.

Ile razy zdarzyło Ci się mieć malinkę lub kogoś nią obdarzyć? Od dzisiaj będziesz ostrożniejszy

Źródło: unilad.co.uk | Fotografie: www.Instagram.com