Kategorie Medycyna naturalnaZdrowie

Włóż w pępek wacik nasączony alkoholem i pozbądź się kaszlu, grypy i bólu menstruacyjnego

Każdy z nas chce być pełen energii i żyć w zdrowiu. W końcu wtedy jesteśmy atrakcyjniejsi i szczęśliwsi, więc są to porządane walory. Co jednak zrobić, gdy dzieje się inaczej?

Post udostępniony przez @maluvbrenda

Przeziębienie, grypa, kaszel, ból brzucha lub ból menstruacyjny niejednokrotnie popsuły Ci dzień lub… zabrały nieco więcej Twojego czasu?

Jeżeli tak, koniecznie dowiedz się, jak za pomocą prostego środka ludowego wyleczyć te schorzenia. Nie zawsze tabletki przeciwbólowe są ostatecznym wyjściem. Szczerze mówiąc, ja już dawno temu z nich zrezygnowałam.

Nie podoba mi się to, że na wszystko jest tabletka, a babcine sposoby leczenia ziołami czy innymi metodami odchodzą w niepamięć. Dlaczego tak się dzieje?

Być może jesteśmy leniwi, by sami przygotować swoje naturalne lekarstwa, a może po prostu nie mamy na to czasu? Wtedy właśnie wygrywa apteka i ciężko zarobione pieniądze wydajemy w mgnieniu oka w kilka minut.

To powód dla którego warto się czasami zastanowić, czy nie ma innej drogi, by rozwiązać problem i uśmierzyć ból. Ja dziś chce jedną z nich Ci przedstawić…

Poznaj skuteczną metodę, która wymaga minimalnego wysiłku w przygotowaniu i stosowaniu

A co ważne, stosowana jest już od wielu lat! Ta ludowa metoda nie bez powodu była wykorzystywana przez nasze babcie i prababcie! Moim zdaniem warto korzystać z ludowych mądrości. Zgodzisz się ze mną?

Wystarczy, że namoczysz zwykły wacik w 50% alkoholu, a następnie usuniesz nadmiar płynu i włożysz bawełnianą kulkę w pępek. Aby nie odpadł, przyklej go taśmą lub owiń się bandażem.

Trzymaj ją aż wacik będzie całkowicie suchy.

Ten ludowy środek może wydawać się nieco dziwny w leczeniu wielu schorzeń, ale skoro działa, nie można z niego nie korzystać

To on rozluźnia mięśnie i uśmierza ból. Jest bezpieczny i może być stosowany także u dzieci. Co więcej, pomaga także zapobiegać chorobom lokomocyjnym i ulży w cierpieniu kobiet, które mają miesiączkę.

Pomoże w walce z grypą, przeziębieniem i kaszlem!

Spotkałeś się wcześniej z tą metodą? Jeżeli tak, kto w Twojej rodzinie ją stosował? A może jest ona dla Ciebie całkowicie nowa i nigdy wcześniej o niej nie miałeś z nią do czynienia?

Źródło i fotografie: zdroweporadniki.pl | Miniatura wpisu: google.com