Kategorie OdżywianieZdrowie

Twoje ciało zmieni się w 7 dni. Pij 2 razy dziennie miksturę na bazie miodu i cynamonu

Otyłość kojarzy się ludziom nie tylko z nieestetycznym wyglądem, ale przede wszystkim ma to związek z pogarszającym się stanem zdrowia: cukrzyca, choroby serca czy inne choroby. Większość ludzi chce stracić zbędne kilogramy i czuć się bardziej komfortowo w swoim ciele, ale nie mają pojęcia, jak się do tego zabrać.

Niestety zrzucenie zbędnych kilogramów jest cięższym zadaniem niż może nam się wydawać. Zwykle oznacza to nie tylko zmianę nawyków żywieniowych, ale i całego życia. Wymaga to pracy i ogromnego poświęcenia. Narażony jesteś na czynniki Twojego najbliższego środowiska: przekąski w domu, słodycze w pracy i weekendowe drinki.

Twoje ciało zmieni się w 7 dni. Pij 2 razy dziennie miksturę na bazie miodu i cynamonu

Co z tymi dietami?

Wydają się na początku bardzo atrakcyjne, ponieważ wiele obiecują w krótkim czasie. Niestety w większości przypadków nie będą prowadzić do sukcesu. Wręcz przeciwnie! Po początkowej utracie masy ciała, po chwili pojawi się znienawidzony przez wszystkich efekt jo-jo. Ale nie rozpaczaj, ponieważ nie musisz wkładać w to wszystko aż tyle wysiłku, aby osiągnąć dobre wyniki w krótkim czasie – i to wszystko bez głodu lub tortur w siłowni. Poniższy napój spala kalorie i jest bardzo łatwy do przyrządzenia.

Twoje ciało zmieni się w 7 dni. Pij 2 razy dziennie miksturę na bazie miodu i cynamonu

Składniki:

  • 250 ml wody
  • 2 łyżeczki miodu
  • 1 łyżeczka cynamonu
  • 1 łyżeczka oleju kokosowego

Wymieszaj wszystkie składniki. Połowę koktajlu wypij wieczorem przed snem, a resztę rano na czczo. W ciągu 7 dni przy dobrej przemianie materii uda Ci się zrzucić nawet do 2,5 kg!

Jak to możliwe?

Ten napój sprawia, że masz zdecydowanie szybsze spalania tłuszczu – stąd cynamon, który wytwarza ciepło w organizmie. Ponadto sprawia, że nie masz takiej ochoty na podjadanie i do tego obniża się poziom cukru we krwi, tak więc komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi. Niektóre badania wykazały również, że sam zapach cynamonu sprawia, że się ma mniejszą ochotę na słodycze. Miód jest kolejnym ważnym składnikiem napoju. Zawiera wiele aminokwasów, witamin i minerałów. Olej kokosowy też jest bardzo ważnym elementem w całej tej układance, ponieważ stymuluje przemianę materii i spalanie tłuszczu. Ten sam zestaw, wykluczając wodę, możesz dodawać do swojej ulubionej czarnej kawy. Okazuje się, że ma to podobne działanie!

Twoje ciało zmieni się w 7 dni. Pij 2 razy dziennie miksturę na bazie miodu i cynamonu

Czas na napój!

Jeśli chcesz schudnąć, najlepiej spróbować tego napoju. Dlaczego? Przede wszystkim nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać. Do tego pamiętaj o zdrowej diecie bogatej w warzywa. Do tego wszystkiego niezbędny jest zestaw ćwiczeń.

Czas wziąć się do pracy i bez gadania zadbać o siebie. Im później, tym dla nas gorzej!

Źródło: davidwolfe.com, santeplusmag.com | Fotografie: pixabay.com, pixabay.com, pixabay.com