Kategorie OdżywianieZdrowie

Domowy detox, który spala tłuszcz i wspomaga trawienie. Wystarczy pić go codziennie rano

Od czasów starożytnych natura była głównym źródłem medycyny dla ludzi. Dzięki niej możemy znaleźć wszystkie potrzebne składniki odżywcze, które służą nam do rozwiązywania wielu problemów.

Największą zaletą naturalnych środków zaradczych jest to, że są one bardzo tanie i nie powodują skutków ubocznych.

Naturalny napój stosowany w leczeniu otyłości i nadwagi przygotowywany jest z cytryny i nasion chia. Ta potężna dawka składników odżywczych pomaga nam zapobiec również grypie, oczyszcza ciało i zapobiega gromadzeniu się tłuszczu. Dlatego wiele osób na całym świecie postanowiło włączyć go do swojej diety.

Domowy detox, który spala tłuszcz i wspomaga trawienie. Wystarczy pić go codziennie rano

Pij ten napój, aby pozbyć się nagromadzonego tłuszczu!

Każdy z tych składników zbawiennie działa na organizm. Jednakże, gdy połączymy je w jednym napoju, dają jeszcze bardziej zaskakujące efekty. Najlepszą częścią jest to, że oba są bardzo tanie i łatwe do zdobycia.

PRZYGOTOWANIE:

  1. Na początek musimy zanurzyć nasiona chia przez co najmniej 1 godzinę w wodzie.
  2. Kiedy napęcznieją, będą wyglądać jak żelowe granulki ze względu na zawarte w nich włókna.
  3. Następnie należy umieścić nasiona w blenderze wraz ze świeżym sokiem z cytryny i połączyć te składniki.
  4. To wszystko, Twój potężny napój jest gotowy!

Ten pyszny sok powinien być spożywane codziennie rano. W ten sposób przyspieszasz metabolizm i schudniesz w zaskakującym tempie.

Cytryna

Zawiera wiele witamin (B, C i P) oraz minerałów takich jak potas, fosfor, fluor, sód, magnez, żelazo i wapń. Jest potężnym środkiem detoksykującym dla organizmu. Ma bardzo mało kalorii, około 29 na każde 100 gramów soku. Jest bogata w błonnik, który pomaga wyeliminować toksyny z organizmu.

Nasiona chia

Domowy detox, który spala tłuszcz i wspomaga trawienie. Wystarczy pić go codziennie rano
carolinebergeriksen.no

Są silnym naturalnym przeciwutleniaczem. Mają wysoką zawartość kwasów tłuszczowych błonnika, wapnia, białka i kwasów omega 3. Dają poczucie sytości, które eliminuje głód. Zmniejszają również poziom cukru we krwi.

Chociaż ten napój jest niezwykle skuteczny w przypadku utraty wagi, konieczne jest stosowanie odpowiedniej diety i ćwiczeń fizycznych, aby efekty metamorfozy zaskoczyły wszystkich w Twoim otoczeniu. Jeśli zastosujesz się do zasad, otrzymasz niesamowite efekty w krótkim okresie czasu!