×

Nakładała tę maseczkę na twarz codziennie na 10 minut. Efekty pojawiły się już po kilku użyciach

Wygląd skóry twarzy ma duże znaczenie dla ogólnego wrażenia, które pozostawiamy wśród nowo poznanych ludzi….

beautiful-girl-with-deep-blue-eyes-lying-wheat-stem-3840x2400-wide-wallpapers.net

Wiele czynników negatywnie wpływa na skórę twarzy. Przez nie często walczymy z problemami, takimi jak blizny, trądzik, plamy słoneczne, zmarszczki, drobne przebarwienia, pryszcze czy plamy starcze.

Źródło: google.com

Źródło: google.com

Aby przywrócić piękno i żywotność skóry, większość ludzi próbuje kosztownych produktów, które okazują się po prostu nieskuteczne. Ponadto, kosmetyki te, często obciążone są szkodliwymi substancjami chemicznymi.

Przedstawiamy prosty, naturalny sposób na wszelkie dolegliwości skórne, który oczyści, odmłodzi i odświeży Twoją twarz. Ta niedroga, prosta w przygotowaniu mikstura odmieni Twoją skórę!

Maska, którą opisujemy jest całkowicie naturalna, a jej składniki są korzystne dla skóry. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia i pozostawia skórę zdrową oraz gładką.

Główne składniki tej maski to soda oczyszczona i ocet jabłkowy, które najprawdopodobniej posiadasz już w swojej kuchni. Efekty działania tych prostych składników z pewnością Cię zaskoczą!

Składniki:

  • soda oczyszczona
  • ocet jabłkowy
  • woda
  • sok z 1/2 cytryny

Sposób przygotowania:

    1. Do połowy szklanki wody dodaj łyżeczkę octu jabłkowego.
    2. W innym pojemniku umieść trochę sody do pieczenia, a następnie powoli dolewaj mieszaninę wody i octu.
    3. Na koniec, dodaj sok z połowy cytryny i dobrze wymieszaj, aż do uzyskasz jednorodną mieszankę.

Sposób użycia:

Umyj dokładnie twarz, aby otworzyć pory i wyeliminować resztki makijażu. Następnie, użyj miękkiego ręcznika do wysuszenia skóry. Nałóż maskę równomiernie na twarzy i pozostaw ją, aby działała przez 5-10 minut. Spłucz ciepłą wodą, a następnie zimną wodą, aby zamknąć pory. W krótkim okresie Twoja skóra odzyska naturalny, zdrowy blask.

Może Cię zainteresować