×

Ma 18 lat i… najdłuższe nogi na świecie! Nastolatka zapisała się w Księdze Rekordów Guinnessa

Wow! To jedyne, co nasuwa nam się na myśl, kiedy patrzymy na zdjęcia pewnej 18-latki. Nastolatka oficjalnie została uznana za właścicielkę najdłuższych nóg na świecie zarówno w kategorii nastolatków jak i całej płci żeńskiej. Jej celem jest zostać najwyższą na świecie profesjonalną modelką.

<a href=Instagram">

Instagram

Nastolatka oficjalnie uznana za posiadaczkę najdłuższych nóg na świecie

W Księdze Rekordów Guinessa jest pełno nietypowych rekordów, np. największa rozpiętość otworu gębowego czy… tryśnięcie mlekiem z oka na największą odległość. Tak, też nie możemy w to uwierzyć, a jednak… Pośród tak „dziwacznych” rekordów, rekord pewnej nastolatki wydaje się być czymś zupełnie zwyczajnym.

<a href=Instagram">

Instagram

Długość nóg u przeciętnej kobiety to około 80 centymetrów przy wzroście około 165 cm. Są to jednak wymiary, które nijak się mają do naszej bohaterki! 18-letnia Maci Currin pochodzi z Teksasu. O nastolatce, która dziś mierzy 208 cm wzrostu (już w przedszkolu była najwyższa w klasie), zrobiło się głośno jednak nie za sprawą jej wzrostu, a jej nienaturalnie długich nóg. Lewa noga Currin mierzy 135,3 cm, a prawa 134,3 cm. Jest więc między nimi niewielka różnica. Kończyny dolne stanowią tym samym blisko 64% wzrostu dziewczyny, co zawsze uznawała za swój atut. To bardzo dużo zważywszy na fakt, że nogi stanowią zwykle mniej niż połowę wysokości.

<a href=Instagram">

Instagram

18-latka chce zostać najwyższą modelką

Cóż, wszystko wskazuje na to, że Maci Currin jest na bardzo dobrej drodze do zrealizowania swojego celu. W końcu ponadprzeciętny wzrost i długie nogi są cechami bardzo pożądanymi u modelek. Najsłynniejsze światowe modelki mogą się pochwalić długością nóg przekraczającą 100 cm. Dla przykładu nogi Anji Rubik mierzą 110 cm długości.

Maci Currin ma więc spore szanse, aby zostać najwyższą modelką na świecie, a już z pewnością modelką, która może pochwalić się najdłuższymi nogami. Prawda, że robią wrażenie?

<a href=Instagram">

Instagram

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować