×

Na badaniu USG obok córki spostrzegła aniołka. Internauci oszaleli na punkcie tego zdjęcia

Ciąża jest niezwykłym okresem w życiu każdej kobiety, która nie może doczekać się przyjścia swojego maleństwa na świat. Zanim jednak do tego dojdzie, przyszli rodzice mają możliwość zobaczenia nienarodzonego dziecka podczas badania USG. To, co zobaczyła nasza bohaterka, przeszło jednak najśmielsze oczekiwania.

Niezwykłe zdjęcie USG

Kiedy pochodząca z Walii Kelly Lewis dowiedziała się, że jest w ciąży, dosłownie skakała z radości, bowiem wkrótce miało spełnić się jej największe marzenie, jakim było zostanie kochającą matką. Tymczasem musiały wystarczyć jej badania USG, na których mogła zobaczyć swoje maleństwo. Nie spodziewała się jednak, że podczas jednej z kolejnych wizyt kontrolnych zobaczy coś tak niezwykłego. Na zdjęciu USG tuż obok główki nienarodzonego dziecka zobaczyła… małego aniołka!

Zobaczyłam aniołka po jakimś czasie, gdy pokazywałam zdjęcie znajomemu. To on mi go pokazał. Od tamtej chwili kto zobaczył zdjęcie, był nim zafascynowany – powiedziała Kelly w rozmowie z Today

Zdjęcie z badania USG udostępniła brytyjska gazeta Daily Mirror, dzięki czemu zachwyca się nim dzisiaj cały świat.

„Czuję się pobłogosławiona”

Dzisiaj dziewczynka, której towarzyszyła aniołek, ma już 6 lat. Mama dała jej na imię Harper, co oznacza osobę grającą na harfie.

Harper to bardzo grzeczna dziewczynka… Ma złote serduszko, jest bardzo opiekuńcza. Zawsze jest grzeczna i uprzejma. Jest słodka i niewinna. To tego ma bardzo słodki uśmiech. Czuję się pobłogosławiona, że ją mam – mówi mama

Ty też widzisz aniołka na zdjęciu, które obiegło sieć?

Źródła: pl.newsner.com
Fotografie: twitter.com

Może Cię zainteresować