Kategorie Zdrowie

10 mitów ze świata fitness, które mijają się z prawdą. Prawda jest zupełnie inna!

Sport we współczesnym świecie staje się coraz bardziej popularny i widać to niemal na każdym kroku – co drugi człowiek chodzi na siłownie, uprawia jogę lub biega. Niestety, wiąże się z tym wzrastająca liczba nieporozumień dotyczących sprawności fizycznej w szerokim tego pojęcia znaczeniu.

Postanowiliśmy więc zestawić 10 z nich i sprecyzować, które z nich są prawdą, a które to tylko mity.

10 mitów ze świata fitness, które mijają się z prawdą. Prawda jest zupełnie inna!10 mitów ze świata fitness, które mijają się z prawdą. Prawda jest zupełnie inna!10 mitów ze świata fitness, które mijają się z prawdą. Prawda jest zupełnie inna!10 mitów ze świata fitness, które mijają się z prawdą. Prawda jest zupełnie inna!10 mitów ze świata fitness, które mijają się z prawdą. Prawda jest zupełnie inna!

 

10 mitów ze świata fitness, które mijają się z prawdą. Prawda jest zupełnie inna!10 mitów ze świata fitness, które mijają się z prawdą. Prawda jest zupełnie inna!

 

10 mitów ze świata fitness, które mijają się z prawdą. Prawda jest zupełnie inna!10 mitów ze świata fitness, które mijają się z prawdą. Prawda jest zupełnie inna!10 mitów ze świata fitness, które mijają się z prawdą. Prawda jest zupełnie inna!
Źródło: proka4aem.ru | Fotografie: brightside.me