Kategorie Zdrowie

Mikroplazma Accent Prime – bezlitosna dla rozstępów po ciąży!

Rozstępy po ciąży dotykają wielu młodych matek. To charakterystyczne, czerwone, długie pręgi, które odznaczają się na skórze. Nie oznacza to jednak, że kobiety muszą godzić się z nieestetycznymi bruzdami na brzuchu, udach, pośladkach oraz piersiach i akceptować gorszy wygląd. Warto walczyć z tymi niedoskonałościami, korzystając z pomocy profesjonalistów.

Zdaniem ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki – terapia mikroplazmą to jedna z najskuteczniejszych metod eliminacji pociążowych rozstępów. Co warto wiedzieć przed wizytą w gabinecie medycyny estetycznej? Jakich efektów można się spodziewać po zakończonej kuracji?

Zabieg Accent Prime – kompleksowa rewitalizacja skóry

Accent Prime to przełomowa technologia, która łączący moc lasera frakcyjnego z możliwościami, jakie dają fale radiowe (RF), doskonale radząc sobie z nieestetycznymi rozstępami na ciele pacjentki. Efekty osiągane dzięki terapii mikroplazmą są spektakularne – rozstępy zostają znacznie spłycone, a dzięki wyrównaniu kolorytu, przestają być widoczne. Zabieg nie tylko redukuje rozstępy pociążowe, ale też niweluje wiotkość skóry i cellulit, przywracając jej utraconą jędrność oraz wysmukla ciało (ultradźwięki w selektywny sposób niszczą komórki tłuszczowe). Wszechstronność technologii Accent sprawia, że cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem osób chętnie korzystających z zabiegów medycyny estetycznej.

Dodatkowe zalety zabiegów mikroplazmą Accent, to brak konieczności rekonwalescencji i bezbolesność (dzięki zastosowaniu kremu anestetycznego) tej innowacyjnej procedury medycznej. Bezpośrednio po zabiegu usuwania rozstępów skóra może być obrzęknięta i delikatnie zaczerwieniona – są to naturalne symptomy, które ustępują samoistnie w ciągu kilku dni. Jeden zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut, wykonuje go wykwalifikowany i doświadczony kosmetolog. Dokładna liczba sesji ustalana jest indywidualnie, w zależności od problemu, z jakim zgłosiła się pacjentka. Warto wspomnieć, że zabieg nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań, można wykonywać go o każdej porze roku, jednak w trakcie kuracji należy unikać ekspozycji na słońce. Ze względu na niską inwazyjność, z rewolucyjnego zabiegu Accent Prime mogą skorzystać pacjentki o każdym fototypie skóry, również ze skłonnością do alergii.

Wskazania i przeciwwskazania do terapii mikroplazmą

Jakie niedoskonałości, poza rozstępami likwiduje terapia mikroplazmą? Do pozostałych wskazań do serii zabiegów Accent Prime należą:

– blizny potrądzikowe,
– zmarszczki na twarzy,
– zmiany pigmentacyjne,
– nadmiar tkanki tłuszczowej,
– tzw. drugi podbródek,
– nadpotliwość,
– nierówna powierzchnia skóry.

Warto dodać, że przed rozpoczęciem terapii, przeprowadzana jest wstępna konsultacja, podczas której specjalista omawia z pacjentką jej oczekiwania, aktualny stan zdrowia, potencjalne efekty i informuje o głównych przeciwwskazaniach do zabiegu. Podstawowe czynniki wykluczające z możliwości skorzystania z dobroczynnego działania technologii Accent Prime, to m.in.:

– infekcje bakteryjne i wirusowe,
– stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
– nowotwory skóry,
– ciąża i okres karmienia,
– nieuregulowana cukrzyca,
– zaburzenia układu odpornościowego,
– terapia retinoidami,
– przerwanie ciągłości skóry w okolicy zabiegowej.

Podsumowując, Accent Prime to nowoczesny i bezpieczny zabieg, który usatysfakcjonuje wszystkie osoby chcące pozbyć się rozstępów, cellulitu, kompleksowo zrewitalizować i odmłodzić skórę twarzy oraz wymodelować sylwetkę. Co istotne, efekty terapii są długofalowe.

Chcesz poprawić kondycję skóry ciała i zlikwidować rozstępy po ciąży w bezinwazyjny i bezbolesny sposób? Mikroplazma Accent Prime to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Więcej istotnych informacji na temat możliwości, jakie oferuje ten zabieg, znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl/