×

5 rzeczy, na które mężczyzna zawsze zwraca uwagę podczas seksu. Co kryje się w jego umyśle?

Czy zastanawiasz się czasem, o czym myśli Twój partner podczas seksu i na co zwraca szczególną uwagę? Po pierwsze, są rzeczy, którym panowie nie poświęcają zbyt dużo uwagi: jeśli twoje paznokcie mają odpryski, łokcie są delikatnie suche lub na linii bikini pojawiły się już małe włoski. To szczegóły, które zwykle nie są zbyt istotne. Mężczyźni są jednak bardziej skłonni do obserwowania zachowań, które dają im wskazówki, czy chemia między wami jest naprawdę duża.

freepik.com

freepik.com

5 rzeczy na które mężczyzna zawsze zwraca uwagę podczas seksu:

1. Twoja inicjatywa

Jeśli to mężczyzna wykonuje całą „pracę” podczas zbliżenia, a Ty po prostu czekasz, co wydarzy się za chwile, to pokazuje mu jedynie, że nie jesteś zaangażowana. Pokaż trochę emocji i większą inicjatywę. Weź udział w rozbieraniu partnera i rozpinaniu rozporka. Zrób mu przyjemność i wejdź się na górę, spraw, by ta chwila była niesamowita.

 

2. Sposób, w jaki Twoje ciało się porusza

Jeśli jesteś sztywna i niechętna do wykonywania jakiegokolwiek ruchu, mężczyzna zaczyna zastanawiać się, co jest nie tak. Czy istnieje jakiś problem, a może jesteś mało świadoma swojego ciała? Takie myśli rodzą się w głowie faceta.

Jeśli jesteś podekscytowana zbliżeniem, a Twoje ciało porusza się w prawdziwie zmysłowy sposób, to naprawdę kręci. Panowie pragną obserwować, jak poruszamy się w rytmie namiętności. Im bardziej angażujesz całe swoje ciało w chwili uniesienia, tym większa będzie radość z seksu dla was obojga.

3. Oczy

Czy patrzysz głęboko w oczy partnera? Czy zjadasz wzrokiem jego nagie ciało? Obie opcje są dobre! Co jednak sprawia, że ​​partner zaczyna czuć się nieswojo?

Jeśli patrzysz w dół może to dla niego oznaczać, że masz wątpliwości. Może cały czas spoglądasz na własne ciało? To z kolei może oznaczać małą pewność siebie. Jeżeli notorycznie zerkasz na ścianę lub sufit może to dla niego oznaczać, że jesteś znudzona. Upewnij się więc, że Twoje oczy nie mówią mu czegoś, czego nie chcesz przekazać.

4. Twój oddech

Nie, nie mówimy tutaj o tym, czy z Twoich ust wydobywa się przykry zapach czy też nie. Mowa o tym, jak to brzmi i jak bardzo jest on intensywny. Mężczyźni zwracają uwagę na to, czy oddech staje się głębszy i szybszy. Te wskazówki niosą informację, czy jesteś naprawdę podniecona.

Pozwól mu poczuć Twój oddech na szyi, szepnij coś seksownego do ucha, daj mu znać, że nie możesz się doczekać, co się zaraz stanie. Nasze podniecenie karmi się zmysły, więc nie bój się tego okazywać.

5. Czy jesteś wydepilowana lub nosisz ładną bieliznę

Podjęte wcześniej przygotowania świadczą o tym, że ​​myślałaś o seksie i postarałaś się o to, aby zaskoczyć swojego mężczyzną. Faceci uwielbiają być zaskakiwani nowymi, seksownymi strojami do łóżka i doceniają inicjatywę.

Może Cię zainteresować