×

Uciskaj na ten punkt, a wypróżnisz się natychmiast. To najlepsze rozwiązanie na zaparcia!

Według Journal of General Internal Medicine co piąta osoba cierpi na zaparcia, a kobiety są zwykle bardziej narażone na pojawienie się tego problemu niż mężczyźni. Zaparcia lub kłopoty z regularnym wypróżnianiem się mogą stanowić poważny kłopot dla wielu z nas. Niektórzy ludzie nie myślą o tej dolegliwości jako o zagrożeniu dla zdrowia, ale to naprawdę poważny stan medyczny, który wymaga uwagi.

Kiedy inne metody zawiodły…

Ludzie, którzy regularnie doświadczają tego problemu, prawdopodobnie przetestowali już wiele znanych metod radzenia sobie z zaparciami. Leki, środki przeczyszczające, spożywanie dużej ilości błonnika, odpowiednia pozycja podczas oddawania stolca oraz detoksykujące napoje nie zdały egzaminu? Czas wypróbować metodę, które być może przyniesie oczekiwane rezultaty!

Na czym polega ta skuteczna technika?

Dziś nauczysz się nowej sztuczki, która może pomóc ci rozwiązać problem w ciągu kilku sekund. Oto specjalna technika, która przyniesie rezultaty bez żadnych skutków ubocznych. Najpierw musisz zlokalizować krocze, czyli niewielki obszar między odbytem a moszną lub sromem, a następnie musisz wywierać nacisk i masować ten punkt, aby złagodzić swoje zaparcia. Ta rada pochodzi bezpośrednio z Journal of General Internal Medicine.

Ta technika jest bardzo przydatna i może być korzystna również dla kobiet w ciąży. Akupresura krocza pomoże zrelaksować się przed porodem. Regularne masowanie tego punktu rozluźnia jelita, ułatwiając defekację. Wypróbowana przez wielu metoda okazuje się być bardziej skuteczna niż środki przeczyszczające i leki przepisane przez lekarzy.

Może Cię zainteresować