×

Uciskaj na ten punkt, a wypróżnisz się natychmiast. To najlepsze rozwiązanie na zaparcia!

Według Journal of General Internal Medicine co piąta osoba cierpi na zaparcia, a kobiety są zwykle bardziej narażone na pojawienie się tego problemu niż mężczyźni. Zaparcia lub kłopoty z regularnym wypróżnianiem się mogą stanowić poważny kłopot dla wielu z nas. Niektórzy ludzie nie myślą o tej dolegliwości jako o zagrożeniu dla zdrowia, ale to naprawdę poważny stan medyczny, który wymaga uwagi.

<a href=healthyfoodteam.com">

healthyfoodteam.com

Kiedy inne metody zawiodły…

Ludzie, którzy regularnie doświadczają tego problemu, prawdopodobnie przetestowali już wiele znanych metod radzenia sobie z zaparciami. Leki, środki przeczyszczające, spożywanie dużej ilości błonnika, odpowiednia pozycja podczas oddawania stolca oraz detoksykujące napoje nie zdały egzaminu? Czas wypróbować metodę, które być może przyniesie oczekiwane rezultaty!

<a href=pinterest.com">

pinterest.com

Na czym polega ta skuteczna technika?

Dziś nauczysz się nowej sztuczki, która może pomóc ci rozwiązać problem w ciągu kilku sekund. Oto specjalna technika, która przyniesie rezultaty bez żadnych skutków ubocznych. Najpierw musisz zlokalizować krocze, czyli niewielki obszar między odbytem a moszną lub sromem, a następnie musisz wywierać nacisk i masować ten punkt, aby złagodzić swoje zaparcia. Ta rada pochodzi bezpośrednio z Journal of General Internal Medicine.

Ta technika jest bardzo przydatna i może być korzystna również dla kobiet w ciąży. Akupresura krocza pomoże zrelaksować się przed porodem. Regularne masowanie tego punktu rozluźnia jelita, ułatwiając defekację. Wypróbowana przez wielu metoda okazuje się być bardziej skuteczna niż środki przeczyszczające i leki przepisane przez lekarzy.

Może Cię zainteresować