×

Jeżeli jesteś w trakcie zrzucania zbędnych kilogramów, potrzebna Ci motywacja!

Według analizy światowych trendów wskaźnika masy ciała (BMI) ponad 640 milionów ludzi na świecie żyje z otyłością.

Czy możesz sobie wyobrazić dziewczynę, która kiedyś nazywała się „brzydkim kaczątkiem”, a później wygrała konkurs piękności?

Ci ludzie udowodnili, że nie ma granic. Być może zaczęli z zamiarem utraty kilku kilogramów, ale faktycznie znaleźli się w tym procesie i stali się motywatorem dla milionów ludzi.

Poznaj kilka historii sukcesu, które zainspirowały Cię do rozpoczęcia podróży ku zdrowiu

Joanna Joseph była otyłym dzieckiem. W wieku 13 lat ważyła ponad 200 kilogramów

Kiedy stała się nastolatką, stała się niepewna widząc inne zdrowe, znacznie bardziej sprawne dziewczyny i postanowiła zmienić się na dobre. Nie tylko spadła do 125 kg, ale później uczestniczyła w Miss Malaysia Earth!

Amber Rachdi ze względu na swoją wagę musiała porzucić naukę

W jej przypadku to prawda, kiedy mówią: „gdzie jest wola, tam jest droga”, straciła wiele kilogramów przy pomocy operacji pomniejszenia żołądka i potem przestrzegała ścisłego schematu.

Mariah Stolfi po zdiagnozowaniu zespołu policystycznych jajników, który uniemożliwił jej utratę wagi, stała się inspiracją dla innych i obecnie ma 20 tys. Obserwujących na Instagramie

Kathleen Golding żyła z nadwagą od dzieciństwa

Po tym, jak zmęczyła się dyskomfortem, zdecydowała się schudnąć. Bardzo dobrze podsumowała swoją podróż tymi słowami: „Któregoś dnia obejrzysz wszystkie swoje postępy i będziesz zadowolony, że nie poddałeś się, kiedy wydawało ci się, że to jedyna opcja”.

Rzeczywistość uderzyła w Jeremiaha Petersona, gdy wybrał się na rodzinną wycieczkę pieszą i zobaczył, że jego żona i troje dzieci z łatwością podróżują i cieszą się bez niego

Później, by dodać sobie motywacji, wszedł do konkursu transformacji i wygrała 50 000 $. Powiedział: „Czuję, że mam motywację i ambicję, jak nigdy przedtem w życiu – i mam prawie 40 lat!”

Może Cię zainteresować