Kategorie Aktywność fizyczna / fitnessCiałoOdżywianieUrodaZdrowie

Kobieta wybudzona ze śpiączki nie poznała syna, który przytył. Zawstydzony postanowił schudnąć

Każdy, kto kiedykolwiek był na drodze utraty wagi, wie, jakie to trudne. Zwłaszcza Ci, którzy przeszli efekt jojo i boją się, że ich wysiłek pójdzie na marne. Jednak czy warto bać się tego, że sobie nie poradzimy? Moim zdaniem nie!

Kobieta wybudzona ze śpiączki nie poznała syna, który przytył. Zawstydzony postanowił schudnąć

Jak mówi: „Nie poznała mnie pierwszego dnia, kiedy wróciła. To był dla mnie bardzo emocjonujący czas. Widziałem ją w szpitalach, gdzie ledwo mogła mówić, widziałem ją na OIOM-ie, gdzie nie mogła. Widziałem ją na podłodze, kiedy zemdlała.”

Ale wkrótce wszystko zmieniło się na lepsze dla Jeffreya. Kiedy zaczął tracić na wadze, jego matka zaczęła ponownie rozpoznawać swojego syna. A niedługo po tym, jego przyjaciel potrzebował również wsparcia po zerwaniu z dziewczyną i dołączył do Jeffreya w swoich treningach. Oba wydarzenia naprawdę zmotywowały Jeffreya do wzmocnienia jego utraty wagi.

„To był doskonały powód, dla którego zacząłem robić coś nowego.” – powiedział Jeffrey

Gdy waga wciąż się zmniejszała, zaufanie do siebie samego rosło. Znalazł szczęście w próbowaniu nowych i innowacyjnych ćwiczeń, takich jak joga i zaczął naprawdę zmienić styl życia i nawyk. Bycie w domu z mamą również pomogło go zmotywować.

Jednak przy każdej podróży utraty wagi mamy wzloty i upadkki. Kiedy pewnego dnia Jeffrey czuł się źle, postanowił zamieścić zdjęcie na Reddicie, prosząc ludzi, aby ocenili, jak wygląda. I na pewno nie spodziewał się tak pozytywnych odpowiedzi

„Byłem zdumiony pewną pozytywnością. To sprawiło, że chciałem bardziej się o siebie zatroszczyć, włożyłem w siebie wysiłek „- powiedział Jeffrey. „Ten rodzaj odpowiedzi wciąż mnie napędza i myślę, że to potrwa bardzo długo. Teraz dążę do osiągnięcia większego celu i po raz pierwszy w życiu czuję motywację do czegoś więcej. „

Czasami trochę motywacji ze strony innych jest po prostu tym, czego potrzebujesz, aby mieć siłę do kontynuacji. Po tym wszystkim, co zostało powiedziane i zrobione, Jeffrey stracił ponad 60 kilogramów

Nie pozostaje mi nic innego, jak mu szczerze pogratulować! Takie metamorfozy sprawiają, że wiele osób każdego dnia podejmują działania, które zmieniają ich życie. Wspierajmy się w tym nawzajem!

Źródło i fotografie: tiphero.com | Miniatura wpisu: