×

Matka pracująca w domu pogrzebowym zdradza, czemu nie pozwala swoim dzieciom jeść popcornu

Lauren przyznaje, że nie pozwala swoim dzieciom jeść popcornu. Jak tłumaczy jest to spowodowane, jej doświadczeniami z pracy w domu pogrzebowym. Co takiego zraziło ją do tego typu przekąski?

Jaki związek ma praca w domu pogrzebowym z popcornem?

Lauren pracuje w domu pogrzebowym. Prawdopodobnie nie jest to praca marzeń wielu osób, ale okazuje się można się w niej sporo nauczyć. Kobieta o swoim przemyśleniach i doświadczeniach związanych z wykonywanym zawodem dzieli się na TikToku.

W ostatnim z filmów poruszyła temat zabronionych przekąsek. Lauren nie pozwala swoim dzieciom jeść popcornu, a nawet mieć tego produktu w domu. Według kobiety jest to „najszybszy sposób, aby znaleźć się karetce pogotowia”.

Okazuje się, że to nie Lauren wymyśliła tę zasadę, a jej tato. W dzieciństwie kobieta również nie mogła spożywać prażonej kukurydzy, gdyż jej ojciec był ratownikiem medycznym i to on wprowadził ten zakaz do jej życia.

@lovee.miss.lauren Replying to @jessicaclucente EDUCATIONAL CONTENT ✨🍿 Call me the grinch. But my toddlers don’t eat popcorn. Chronicles of the Scarred Mortician continue. #mortician #educationaltiktok #funeraldirector #popcorn #hatehatehate #deathtok #BeTheReasonVisa #HuluChippendalesDance #scarredforlife #grinch #christmas #greenscreen ♬ Chopin Nocturne No. 2 Piano Mono – moshimo sound design

Kojarzycie te takie małe brązowe części prażonej kukurydzy, które wchodzą między zęby? Są one na tyle lekkie, że łatwo mogą trafić do dróg oddechowych dziecka i niezwykle trudno je stamtąd wyciągnąć. Z tego samego powodu moje dzieci nie jedzą też orzechów, a winogrona należy ciąć wzdłuż. – mówi Lauren

Lauren zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy rodzice po obejrzeniu tego nagrania pójdą w jej ślady, ale ma nadzieję, że może w ten sposób uratować czyjeś życie. Zakrztuszenie jedzeniem jest bardzo powszechne wśród dzieci. Wynika to z tego, że ich drogi oddechowe są bardzo wąskie, a wydobycie z nich jakiegokolwiek przedmiotu bardzo ciężkie. To właśnie dlatego lekarze zalecają krojenie pożywienia podawanego dzieciom na jak najmniejsze kawałki.

Jednym z najsmutniejszych przypadków w moim karierze było dziecko, które umarło przez zakrztuszenie się orzeszkiem. Kawałek orzech został mu w buzi. Gdy dziecko poszło spać, przesunął się do dróg oddechowych. Maluch nigdy się już nie obudził – wspomina pracownica domu pogrzebowego.

Wielu obserwatorów zgadza się z teorią Lauren i również zastanawia się nad wykluczeniem z jadłospisu swoich pociech popcorn. A jak jest w waszym przypadku?

Może Cię zainteresować