Kategorie Choroby układu oddechowegoChoroby zakaźneZdrowie

Znana aktorka pokazała, jak zrobić maseczkę z… biustonosza. Wyszło naprawdę dobrze

W dobie koronawirusa każdy pomysł, który może uchronić nas przed potencjalnym zagrożeniem zakażenia, wydaje się być na wagę złota. Odkąd świat zaczął zmagać się z wirusem SARS-CoV-2, w sieci niczym grzyby pod deszczu zaczęły pojawiać się kolejne pomysły na walkę z pandemią. Jedne są mniej skuteczne, inne bardziej, kolejne bardzo kreatywne, a jeszcze inne rozbawiają do łez. Do której grupy zaliczylibyście pomysł znanej aktorki?

Jeśli nie masz pod ręką maseczki, bardzo możliwe, że masz na sobie lub przy sobie stanik, a ten, jak się okazuje, może doskonale sprawdzić się w roli maseczki. Nie wierzysz?

Zrobiła „maseczkę” przy użyciu biustonosza

Choć na dzień dzisiejszy raczej nie ma problemu z zakupem maseczki, nie zmienia to faktu, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy ich ceny diametralnie wzrosły. Ze względu na koszt, wiele osób szukało i wciąż alternatywnych rozwiązań, które pozwoliłyby zakryć usta i nos, a przede wszystkim uchronić przed zakażeniem koronawirusem. Możliwości jest wiele. Pomysł naszej bohaterki skradł jednak nasze serca 🙂

Chelsea Joy Handler, amerykańska aktorka, modelka, prezenterka telewizyjna i komik. Tak duża lista wykonywanych zawodów może świadczyć tylko o jednym: Joy jest bardzo pomysłową, kreatywną i inteligentną osobą o niebywałym poczuciu humoru, czego dała dowód jakiś czas temu.

Hej. Ci z Was, którzy potrzebują maseczki na twarz, ale jej nie mają, możecie po prostu wziąć jeden ze swoich staników, jeśli tylko macie duże piersi – mówi na początku nagrania Chelsea

W dalszej części nagrania aktorka pokazała, jak zmienić stanik w maseczkę tak, aby jedna z miseczek zakrywała usta i nos. W utrzymaniu jej na właściwym miejscu pomaga rzecz jasna konstrukcja biustonosza, a finalnie haczyki, które zapina się z tyłu głowy.

Poniżej zamieszczamy nagranie, na którym widać, jak aktorka tworzy swoją wyjątkową maseczkę

Prawo Murphy’ego mówi: „Jeslicoś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie”. Cóż, pomysł aktorki chyba śmiało możemy podpisać tym cytatem, nie uważasz?

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com