×

Kobieta cierpiąca na zespół jelita drażliwego po 11 latach męczarni znalazła doskonały lek

Sam Jones, która cierpiała z powodu zespołu jelita drażliwego była w tak złej kondycji, że skończyła na oddziale ratunkowym i potrzebowała leków antydepresyjnych. To wszystko stało się po 11 latach zmagań z chorobą i odnalezieniem skutecznego lekarstwa.

<a href=dailymail.co.uk">

dailymail.co.uk

Kobieta po wielu latach doświadczania skurczów żołądka, wzdęć, zaparć i biegunki, miała serdecznie dosyć swojego życia. Często wyglądała tak, jakby była w 6 miesiącu ciąży. 30-latka była przerażona na samą myśl o zjedzeniu czegokolwiek.

<a href=dailymail.co.uk">

dailymail.co.uk

Cierpiała z powodu zespołu jelita drażliwego odkąd skończyła 18 lat. Sam próbowała latami wykluczyć z diety drażniące składniki i testowała dosłownie wszystkie suplementy diety i leki dostępne na rynku, ale bezskutecznie.

Na szczęście Sam odkryła  probiotyczną substancja, która oddała jej życie.
Symprove jest jedynym produktem, który przeszedł rygorystyczne testy przeprowadzone przez pracowników akademickich z University College London.

Zmarnowałam tyle czasu na chorobę i tyle pieniędzy w sklepach ze zdrową żywnością oraz na suplementy, które i tak nie działały, że nie mieści się to w głowie. Obiecałam sobie kiedyś, że jeśli kiedykolwiek znajdę coś, co zadziała, podzielę się tą wiedzą, aby pomóc innym cierpiącym.

Symprove został polecony dziewczynie przez dietetyka trzy lata temu. Sam mówi, że może teraz jeść wszystko, czego tylko zapragnie.

Może Cię zainteresować