Kategorie Aktywność fizyczna / fitnessĆwiczeniaZdrowie

Zrób trening w domu z koreańską instruktorką jogi. Twoje ciało Ci za to podziękuje

Spędzanie czasu w domu w dobie koronawirusa nie musi oznaczać tkwienia w lenistwie. Możliwości jest mnóstwo: czytanie książek, nauka gry na gitarze czy gry i zabawy z najbliższą rodziną. Przy tym wszystkim nie powinniśmy zapominać o aktywności fizycznej, która jest niezbędna dla naszego zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu.

W sieci można dziś znaleźć coraz więcej treningów online, które jesteśmy w stanie zrobić w domu. Tym razem mamy dla Was propozycję z dalekiego wschodu. Znana modelka fitness i instruktorka jogi z Korei Południowej podzieliła się swoim treningiem. Kto gotowy na lekki rozruch?

Trening prosto z Korei Południowej

Kolejki do sklepów, zachowywanie odległości co najmniej 2 metrów od innych osób, zakaz zgromadzeń, ograniczenia w przemieszczaniu się, zamknięte parki, plaże, bulwary czy spędzanie większości czasu w domu. Wszystkie te zmiany sprawiły, że nasze życie dosłownie wywróciło się do góry nogami. Kiedy wielu z nas zostało zamkniętych w czterech ścianach, warto zadbać o swoje ciało. Lee Sohee to znana modelka fitness i instruktor jogi z Korei Południowej, która podzieliła się w sieci swoją propozycją. W swoim nagraniu skupiła się na pompkach.

Youtube

Pompki z Lee Sohe

Sposób prezentacji przez Lee Sohe z pewnością spodoba się męskiej części społeczeństwa 🙂 Swoją drogą ile pompek jesteś w stanie zrobić?

Źródła: 9gag.com, www.instagram.com
Fotografie: www.facebook.com