Kategorie KoronawirusZdrowie

Nicki Minaj: „Mój znajomy po szczepionce został impotentem”. Głos zabrał lekarz

Nicki Minaj: „Mój znajomy po szczepionce został impotentem”. Głos zabrał lekarz

Raperka Nicki Minaj kilka dni temu zszokowała świat. Na swoim profilu na Twitterze napisała o mężczyźnie, który po przyjęciu szczepionki nie był w stanie współżyć. Czy to możliwe? Jaki cel w takim wpisie miała znana artystka? Głos zabrali lekarze.

Kontrowersyjny wpis Nicki Minaj

Piosenkarka Nicki Minaj opublikowała na Twitterze, gdzie obserwuje ją 23 miliony użytkowników, post o przypadku mężczyzny, który po przyjęciu szczepionki został impotentem i to na chwilę przed ślubem, który w konsekwencji został odwołany przez partnerkę. Jak można się domyślić, przyczyną była niedyspozycja mężczyzny, który skarżył się na swędzenie miejsc intymnych.

Mój kuzyn z Trynidadu nie przyjął szczepionki, po tym, jak przyjął ją jego przyjaciel, który w konsekwencji został impotentem. Jego jądra spuchły. Był kilka tygodni przed ślubem. Kiedy jego partnerka dowiedziała się, co się stało, odwołała ślub. Módl się i upewnij się, że czujesz się komfortowo ze swoją decyzją. Nie straszę – napisała Nicki Minaj

Instagram

Co na to lekarze?

Co jakiś czas pojawiają się niepokojące informacje odnośnie negatywnego wpływu szczepionek na stan zdrowia. Ich wiarygodność często pozostawia jednak wiele do życzenia. Tymczasem lekarze stale zapewniają, że nie ma dowodów na negatywny wpływ szczepionek na ciąże, zdrowie dzieci podczas karmienia piersią, a także płodność. Co mają do powiedzenia w przypadku wpisu Niki Minaj, który za sprawą popularności gwiazdy trafił do milionów ludzi na całym świecie?

Głos w sprawie tak kontrowersyjnego wpisu zabrał sam dr Anthony Fauci, główny doradca medyczny Białego Domu.

Nie ma dowodów na to, że tak się dzieje, ani nie ma żadnego fizjologicznego mechanizmu, aby przypuszczać, że tak się może stać… Powinna dwa razy pomyśleć, zanim zacznie rozpowszechniać informacji, które tak naprawdę nie mają podstaw

Instagram

Swoje zdanie wyraził również medyk i farmaceuta, Terrence Deyalsingh, minister zdrowia Trynidadu i Tobago, a więc państwa, z którego pochodzi rzekomo pokrzywdzony przez szczepionkę mężczyzna.

Wczoraj spędziliśmy dużo czasu, próbując go wyśledzić. Jak dotąd nie okazało się to prawdą ani w Trynidadzie ani… nigdzie indziej na świecie! – oznajmił zdenerwowany minister

Wszystko wskazuje na to, że post Nicki Minaj nie ma nic wspólnego z prawdą. Jaki był więc cel publikacji takiego postu? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Nie mniej jednak nie można wykluczyć, że jest przeciwna szczepionkom i chce do ich przyjmowania zniechęcić innych, a być może wspomniany przez gwiazdę mężczyzna jest bezpłodny z innego powodu.

Źródła: twitter.com
Fotografie: www.instagram.com