Kategorie AstrologiaZdrowie

Kobiety o tych znakach zodiaku mają skłonność do popadania w depresję

Twój znak zodiaku może wiele o Tobie powiedzieć. Na przykład kobiety o pewnych zodiaku mają bardziej melancholijną naturę. Ciężej jest im radzić sobie z trudnymi sytuacjami w życiu i są skłonne do popadania w depresję. Które to zodiaki?

Oczywiście nie można obwiniać jedynie tego kiedy się urodziłaś, jednak warto wziąć to pod uwagę. Być może łatwiej będzie Ci zrozumieć swoje zachowanie i kierujące Tobą intencje. Znaki zodiaku mają przypisane określone cechy osobowości. Astrologia wyróżnia kilka znaków zodiaku, które najczęściej cierpią z powodu depresji.

Bliźnięta

źródło: canva

Znak bliźniąt odnosi się do dwóch zazwyczaj sprzecznych osobowości skrytych w jednej osobie. Prowadzi to do braku wewnętrze równowagi i problemach w podejmowaniu decyzji. Bardzo często jedna część Ciebie chcę pomóc innym natomiast druga pragnie skupić się na sobie. Bierzesz nadmiar obowiązków, który później Cię przytłaczają i w konsekwencji tego pojawia się stres i wewnętrzny lęk. Bliźnięta mają również skłonność do pochłaniania cudzych emocji co także bardzo negatywnie wpływa na ich samopoczucie. W okresie jesiennym zwróć większą uwagę na swoje potrzeby, żeby ich nie zaniedbać.

Rak

źródło: canva

Kobiety spod znaku raka są nadwrażliwe i bardzo dotkliwie przeżywają swoje niepowodzenia. Ponadto nie potrafię wyłączyć myśli związanych z relacjami. Chcą być podziwiane i lubiane za wszelką cenę. Gdy tak się nie dzieje czują się odrzucone. Aby zapobiec tej negatywnej mantrze powinny skupić się na ćwiczeniu koncentracji i zdrowiu psychicznym.

Panna

źródło: canva

Panny ciągle krytykują same siebie i nigdy nie czują się z siebie zadowolone. Poddają wątpliwości swoją wartość i czyny. Często grają dobrą minę do złej gry, ukrywając co tak naprawdę czuję w środku. Zamiast tego powinny zaakceptować to, że świat nie jest idealny i nie muszą być perfekcyjne. Ich ciągłe dążenie do doskonałości może wypełnić je w depresję. Dobrym sposobem na poradzenie sobie tym będzie szczera rozmowa z bliskimi bądź udanie się do specjalisty zanim problem się pogłębi.

Strzelec

źródło: canva

Według ekspertów to właśnie kobiety spod znaku strzelca mają największe tendencję do popadania w depresję. Spowodowane jest to odczuciem nadmiaru zobowiązań, które muszą spełnić, często zapominając o własnych potrzebach. Nie potrafią jasno wyrazić swojego zdania i przez to cierpią w samotności.

Źródła: www.msn.com