Kategorie Wiadomości

Kobiety wracają z imprez z dziwnymi ukłuciami na ciele. Zatrzymano dwóch podejrzanych

Wiele zagranicznych mediów pisze o nietypowych ukłuciach pojawiających się u kobiet po imprezach w klubach nocnych. Tego typu przypadki odnotowano we Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii i Holandii. W tej sprawie zatrzymano dwóch podejrzanych mężczyzn

Kobiety w mediach społecznościowych informują o nietypowych incydentach, które przydarzyły się im podczas imprez w klubach nocnych. Po powrocie do domu zauważyły u siebie drobne ukłucia na skórze. Niektóre z nich spekulują, że może być to wynik podania im narkotyków odurzających za pomocą igły.

Takich przypadków odnotowuje się coraz więcej i to nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również we Francji. Ze względu na ilość zgłoszeń policja wszczęła postępowanie śledcze, mające na celu wyjaśnienie tej sytuacji. Niedawno doszło do zatrzymania dwóch mężczyzn tureckiego pochodzenia, którzy zostali uznani za podejrzanych w tej sprawie.

Do zatrzymania doszło w wyniku skargi złożonej przez pewną młoda kobietę. Jest ona przekonana, że została ukłuta igłą podczas jednej imprezy w miejscowości Six-Fours-les-Plages na południu kraju.

Podczas oględzin miejsca przebywania jednego z podejrzanych, zostały znalezione strzykawki, igły oraz ampułki leku wydawanego na receptę. Mężczyźni nie przyznają się do winy i tłumaczą, że rzeczy te są własnością żony jednego z nich, która jest pielęgniarką. Informacje trafiły do prokuratury. Sprawcom grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

W samej Francji zgłoszony już ponad 1000 podobnych skarg. Ofiary ukłuć skarżą się na bóle i zawroty głowy, złe samopoczucie, osłabienie i omdlenia.

Zobaczymy więc jak sprawa się rozwinie i czy policja ustali źródło tych incydentów.

Źródła: www.o2.pl