×

„Jestem gruba i kocham swoje ciało”. Internauci uważają, że to przesada i gloryfikowanie otyłości

Nina nie boi nazywać się rzeczy po imieniu. Otwarcie mówi, że jest gruba, ale mimo wszystko kocha swoje ciało. Na swoim profilu odważnie eksponuje swoje kształty i nie stroni od skąpych strojów. Internauci, uważają, że to przesada i gloryfikowanie bycia grubą.

„Jestem gruby i kocham swoje ciało”

Nina ma 35-lat i w najgorszym okresie swojego życia ważyła 250 kg. Postanowiła jednak wziąć sprawy w swoje ręce i zrzucić zbędne kilogramy. Za cel obrała schudnąć do wagi 113 kg. Swoją podróż dokumentuje na TikToku, gdzie regularnie wrzuca nagrania z siłowni.

@therealbigsexy215 #beforeandafter #weightlosscheck #weightlosstransformation #transformation #gym #goals #weightlossprogress #focused #determination #fitness ♬ HATERS – Motivational Speech

Mimo, że przed Niną jeszcze sporo pracy to kobieta nie ma problemu, aby eksponować swoje ciała w skąpych strojach.

Internetowe trolle mówią, że wyglądam jak ludzik Michelin, ale nie obchodzi mnie to, wiem, że dobrze wyglądam. -mówi Nina

Po udostępnieniu na swoim profilu nagrania w jej nowego stroju, kobieta plus size otrzymała setki nieprzychylnych komentarzy na temat jej wyglądu. Internauci uważają, że Nina „gloryfikuje bycie grubą” czemu 35-latka stanowczo zaprzecza.

Nina nadal popisuje się swoją krągłą sylwetką i przyznaje, że jest pewna siebie w swoim obecnym rozmiarze. To jednak nie powstrzymuje hejterów przed komentowaniem jej nowych filmików.

W innym filmie Nina pokazuje nową sukienkę, którą ludzie kazali jej ściągnąć.

@therealbigsexy215 #plussizeedition #fashion #plussizefashion #plussize ♬ Body – Megan Thee Stallion

Ten strój nie jest dla ciebie, ubierz się odpowiednio do swojej wagi – napisała jedna osoba.

Ale Nina odpowiedziała, pisząc:

Z dumą kołyszę swoimi krągłościami.

Na szczęście krągła królowa ma również wielu zwolenników, którzy chwalą jej pewność siebie i uwielbiają jej stylowe kreacje.

Wyglądasz pięknie, nie słuchaj nieszczęśliwych ludzi w komentarzach.

Pamiętaj, że tylko nieszczęśliwi ludzie atakują innych– napisała inna

Może Cię zainteresować