Kylie Kardashian
Kategorie Uroda

Jak wyglądałyby Kardashianki bez operacji plastycznych. Ten film jest hitem internetu

Rodzinę Kardashianów zna większość osób korzystających z interentu. Największą sławę przyniósł im program, w którym pokazywane jest ich codzienne życie. Jednak do tak dużej popularności przyczynił się również idealny wygląd i skandale, które dotyczą głównie zabiegów oraz operacji plastycznych jakim poddali się członkowie celebryckiej rodziny.

Z czego wynika sława rodziny Kardashian?

Ich życiem interesuje się wiele osób. Od momentu wyemitowania pierwszego sezonu „Z kamerą u Kardashianów” członkowie jej rodziny zdobyli wiele fanów na całym świecie. Rodzina nie ma problemu w dzieleniu się swoim prywatnym życiem z innymi ludźmi. Wręcz przeciwnie robi to z miłą chęcią, gdyż jest to sposób na biznes i duże pieniądze.

Kourtney, Kim, Khloe, jak i Kendall, Kylie oraz Kris prowadzą w social mediach swoje profile, które obserwują miliony użytkowników. Kobiety regularnie wstawiają tam zdjęcia ociekające luksusem i obfitością. Nie brakuje również odważnych postów w skąpych strojach uwydatniających kształty poszczególnych pań.

I tu pojawia się pytanie „czy one wyglądają tak naprawdę?”. Co do tego nie ma wątpliwości, że każde ze zdjęć przed dodaniem jest specjalnie obrabiane w programach by ukryć ewentualne niedoskonałości. Jednak to, że Kardashianki w przeciągu kilku lat zmieniły się tak diametralnie ciężko ukryć.

jak Kardashianki wyglądały wcześniej
źródło: thesun.co.uk

Wiele osób zarzuca im korzystanie z operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Mimo tych spekulacji Panie zaprzeczają doniesieniom o drastycznych poprawkach urodowych z użyciem skalpela.

Jednak ostatnio na Tik-Toku pojawił się film, w którym za pomocą specjalnego programu graficznego pokazano jak Kardashianki wyglądałyby bez ingerencji chirurga. Nagranie stało się prawdziwym hitem i do tej pory odtworzyło je już prawie 3 mln użytkowników tej platformy.

W komentarzach pojawiają się pozytywne i negatywne opinie. Jedni uważają, że obecny wygląd Pań wynika z upływu czasu i dorastania. Natomiast inni nie mają wątpliwości, że maczał w tym palce chirurg.

@vandahoodlive Which Kardashian or Jenner do you think had the biggest transformation? @Rugged snake #kardashians #kyliejenner #plasticsurgery #vandahoodlive #ai ♬ original sound – VandahoodLive
Źródła: styl.interia.pl